Pradinis / Grožis ir mada / R. Piekautaitė papuošė aktorę A. Tamulytę prabangių Kalėdinių kvapų pristatymui

R. Piekautaitė papuošė aktorę A. Tamulytę prabangių Kalėdinių kvapų pristatymui

Elegantiškoji aktorė Aurelija Tamulytė, prabangių interjero aromatų Culti” Lietuvoje veidas, pristatė ribotu kiekiu išleistą Kalėdinį namų kvapą Culti nr.12”. Šiam pristatymui buvo paruoštas ypatingas vakarėlis, kurio dėmesio centre atsidūrė moteriškumu ir elegancija persmelkta mada kuriančios dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelė.

Aurelijai Tamulytei, kuri vilkėjo vieną iš elegantiškųjų vakarinių R. Piekautaitės drabužių, buvo sukurtas ypač elegantiškas įvaizdis, atspindintis tai, kaip tobulai moteris gali atrodyti per svarbiausias metų šventes. Ypatingai atrodanti aktorė susirinkusius vakarėlio svečius supažindino su naujausiu Kalėdiniu interjero aromatu bei kitais „Culti” kvapais, pasaulyje garsiais ne tik dėl itin aukštos kokybės ir kvapų gamos, bet ir dėl to, jog jais kvėpinami garsiausių pasaulyje dizainerių mados namai, salonai bei daugelio pasaulio įžymybių namai.

Išskirtinius kvapus A. Tamulytė Lietuvoje padėjo pristatyti Kristinos ir Povilo Strolių vienam iš šeimos verslų UAB „Audrineta”, praėjusią savaitę mininčių 10 metų įkūrimo jubiliejų. Šia proga kviestiniai vakaro svečiai buvo supažindinti ne tik su namų kvapais, bet ir su kitais itin prabangiais, pasaulyje pripažintais interjero tekstilės ženklais: olandų kompanijos „Albatros“ audinių linija „T’ouro“, kuriais dekoruoti Versalio rūmai; ispaniškais audiniais „Sati”, puošiančiais garsiausių pasaulio viešbučių interjerus ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino namus bei švedų bendrovės „Kinnamark” naujausia interjero audinių kolekcija.

„Kruopščiai atsirenkame partnerius iš viso pasaulio ir ypatingai domimės tuo, kas interjerui kasmet sukuriama bei pasiūloma geriausio. Tai yra itin svarbu, nes ir čia egzistuoja savitos mados, tendencijos, kurias sekame ir stengiamės būti tais, kurie Lietuvoje pristato stilingiausias naujoves namų ir verslo interjerams. Tikime, kad būtent tai mūsų šeimos verslui atnešė sėkmę”, – sako interjero salonų „Krispo” Vilniuje ir Kaune savininkas Povilas Strolys.

Išskirtinis jubiliejaus vakarėlis ketvirtadienį (gruodžio 6 dieną, 20 val.,) tik kviestiniams svečiams buvo surengtas Kaune per du aukštus įsikūrusiuose šeimos verslo salonuose „Audrineta” ir „Krispo”, žurnalo „Lietuvė“ redakcijai taip pat pavyko praleisti jaukų ir be galo maloniai kvepiantį vakarą , ir su skaitytojomis nori pasidalinti renginio nuotraukomis – gal pavyks bent dalelę šio ypatingo vakaro ir jausmo, patirto jame, perteikti ir Jums, mielosios!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: