Pradinis / Kinas, muzika, TV / R. Širvinskas-Makalius: „Sunki vaikystė mane labai užgrūdino“

R. Širvinskas-Makalius: „Sunki vaikystė mane labai užgrūdino“

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys žinomi Lietuvos žmonės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

„Sunki vaikystė mane be galo užgrūdino. Išsiskyrus tėvams, gyvenome pas senelius, iš mamos, kuri tuo metu dirbo siuvėja, algos. Teko maitintis pigiausiais produktais, pirkdavome tik pigiausias bulves, o jei pavykdavo nusipirkti mėsos, ją visą mama atiduodavo man. Žaislais ar panašiais vaikiškais dalykais mane pradžiugindavo tik labai ypatingomis progomis. Vis dėlto nuo pat vaikystės turėjau didžiulį tikslą – pažinti pasaulį. Kryptingai to siekiau, stengiausi ir dabar kiekvienam skurdžiai gyvenančiam vaikui galiu drąsiai pasakyti: jei pavyko man, pavyks ir jums“, – atviravo vienu labiausiai sėkmės lydimų jaunųjų verslininkų tituluojamas Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Tradicinis labdaros projektas, skirtas surinkti paramai vaikų dienos centrams, kvies aukoti kiekvieną televizijos žiūrovą. „Kai pagalvoji, 2 ar 3 eurai, kuriuos išleidžiame kavai degalinėje, yra tiek pat, kiek skiriama vieno vaiko priežiūrai visai dienai. Noriu, kad susivienytume ir padėtume sunkiai gyvenantiems vaikams. Juk geras darbas – šviesa, kurią galime skleisti be galo lengvai, atsisakę kartais net nepastebimų prabangos dalykų“, – kviečia R. Širvinskas-Makalius.

Didysis organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas „Už vaikystę“ vainikuoja organizacijos metų darbus ir padeda pasiruošti naujiems. „Gelbėkit vaikus“ šį paramos koncertą su LNK organizuoja nuo 2012-ųjų. Per visus šiuos metus LNK televizijos žiūrovai vargstantiems Lietuvos vaikams jau paaukojo beveik 860 tūkst. eurų.

Įspūdingam žinomiausių Lietuvos atlikėjų desantui diriguos LNK televizijos žvaigždės. „Apie skaudžius dalykus galime kalbėti labai šviesiai. Kviečiame drauge su žinomiausiais Lietuvos atlikėjais ir įspūdingiausiais jų pasirodymais švęsti šį vakarą. Švęsti kiekvieno mūsų gerumą ir kiekvieną šypseną, kurių Lietuvoje po šio koncerto, esu tikra, bus tik daugiau“, – kalbėjo „Gelbėkit vaikus“ paramos koncerto „Už vaikystę“ vedėjai Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė ir Giedrius Leškevičius.

Ypatingo koncerto atmosferą kurs ir nepakartojamus pasirodymus dovanos „Pop Ladies“, Radži, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Kotryna Juodzevičiūtė bei kitos scenos žvaigždės. Istorijomis dalysis Nomeda Marčėnaitė, Katažina ir Deivydas Zvonkai, tiesiai iš rekolekcijų į transliaciją atskubėsiantis kunigas Ričardas Doveika, savo sprendimą įsivaikinti atskleis ir puikiai pažįstama sportininkų pora.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: