Pradinis / Renginiai, pramogos / R. Valeikis atskleidė, kokiomis ekstremaliomis sąlygomis išmoko plaukti

R. Valeikis atskleidė, kokiomis ekstremaliomis sąlygomis išmoko plaukti

TV3_SSM_Rimas_Valeikis_2

Visas būrys žinomų šalies žmonių ir jų atžalų mokosi plaukti Lietuvos vaikų ir jaunimo centre: aktorė Ineta Stasiulytė su dukra Upe, gerai plaukti ir kvėpuoti vandenyje besimokanti dainininkė Elena Puidokaitė-Atlanta su dukra Saule, dailininkas Rimas Valeikis. Jis jau šį sekmadienį 10.30 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ demonstruos puikius įgūdžius. Žinomas vyras dabar plaukia nepriekaištingai, nes buvo priverstas išmokti: „Buvau visai mažas vaikas, lankiau baseiną dvejus metus, bet labai bijojau plaukti ežere, tad tėvas vieną dieną nuirklavo valtį į ežero vidurį ir išstūmė mane! Tokiomis ekstremaliomis sąlygomis aš pradėjau plaukti.“

„Šiandien po tokios drąsios pamokos aš, matyt, būčiau atimtas iš tėvų, bet tada tai buvo labai efektyvus postūmis, plaukiau ir nuplaukiau iki kranto“, – pasakos Rimas.

„Gyvenime atsitinka visokių dalykų, būna, kad valtis apsiverčia, o būna, kad kažkas tiesiog taip dėl linksmumo įstumia į vandenį ir tada apima panika“, – sekmadienį aiškins Lietuvos vaikų ir jaunimo centro treneris Kęstutis Autukas. „Svarbiausia nepanikuoti ir skęsti ramiai“, – juokauti mėgins R. Valeikis ir, stebimas TV3 laidos filmavimo kamerų, bus tą pačią akimirką įstumtas į baseiną su visais drabužiais!

Tai ne pokštas, o plaukimo festivalio „Jaunasis gelbėtojas“ akcentas. Kaip išgelbėti skęstantį žmogų? Kaip nepanikuoti vandenyje? Artėjant vasarai, sužinoti šiuos dalykus tampa labai svarbu. Taigi plaukimo treneriai nusprendė Lietuvos vaikų ir jaunimo centre birželio 16 dieną organizuoti plaukimo festivalį ir paskatinti visus mokytis gerai, taisyklingai plaukti. „Kad neskęstų suaugusieji, reikia mokinti plaukti vaikus“, – įsitikinusi Lietuvos vaikų ir jaunimo centro trenerė Lina Miežienė.

„Mano dukra Upė išmoko plaukti per antrą pamoką, ir tai buvo didžiausia dovana man gimtadienio proga“, – sekmadienį 10.30 val. džiaugsis I. Stasiulytė. Ji pati taip pat lankė pamokas, mokėsi kvėpuoti vandenyje ir dabar trykšta džiaugsmu: „Kažkam gal tai atrodo juokinga, bet kai aš išmokau po vandeniu pūsti burbulus, man tai tapo žiauriai dideliu įvykiu.“

Plaukimo pamokas lankė ir „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. Ji baseine ne tik išmoko nepalyginamai geriau plaukti, bet dar ir laidą nufilmavo. „Po viešnagės Plimute pas plaukikę Rūtą Meilutytę pažadėjau sau išmokti plaukti, nes ten atrodžiau juokingai“, – prisipažįsta Vlada. Pasižadėjo – ir išmoko! Tam užteko dviejų savaičių darbo su gerais treneriais. Rezultatai – jau sekmadienį 10.30 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: