Pradinis / Renginiai, pramogos / „Ambersail“ įgulos moterys padėjo pasiruošti prasmingoms krikštynoms

„Ambersail“ įgulos moterys padėjo pasiruošti prasmingoms krikštynoms

Specialiai pagal užsakymą pasiūti krikšto rūbeliai, rankų darbo natūralaus vaško žvakės, dekoruotos džiovintomis gėlėmis, senolių atliekamos lopšinės – taip atrodė šiuo metu Kauno „Kartų namuose“ su mamomis laikinai prisiglaudusių vaikučių krikštynos.

„Su „Kartų namais“ bendradarbiaujame daug metų. Šįkart jų atstovų prašymas buvo netikėtas – surasti krikšto tėvus vaikams, gyvenantiems socialinių paslaugų įstaigoje“, – sakė labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ vadovė Marija Dubickienė.

Anot jos, „Kartų namuose“ pastogę suranda skirtingo amžiaus gyventojai: seneliai, jaunos motinos ir jų vaikai. Pastarosios įstaigoje įsikuria dėl įvairių priežasčių, palikusios savo namus ir neturėdamos kur prisiglausti. Būtent šiuo metu dalis „Kartų namuose“ gyvenančių moterų išreiškė norą surengti savo atžaloms krikštynas.

M. Dubickienė pasakojo, kad 10 krikšto tėvų porų sutiko ne tik atstovauti mažiesiems per ceremoniją bažnyčioje, bet ir rūpintis jais ateityje.

Krikšto drabužėlius užsakė jachtos „Ambersail“ įgulos moterys, norėjusios prisidėti prie prasmingų krikštynų. Pagal specialų prašymą pagaminta ir kita apeigoms reikalinga atributika, pavyzdžiui, žvakės.

Grįžtančių į „Kartų namus“ mažylių laukė juose gyvenantys senoliai. Jie ne tik sugalvojo smagių sutiktuvių pramogų, bet ir vaikams atliko keletą lopšinių.

„Dovanos, vaišės, dėmesys…  Vaikai šventę turbūt prisimins ir suaugę“, – sakė M. Dubickienė.

Loretos Kondratės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top