Pradinis / Renginiai, pramogos / Gitaros mėgėjai kviečiami į tarptautinį festivalį „Gitaros fiesta 2017“

Gitaros mėgėjai kviečiami į tarptautinį festivalį „Gitaros fiesta 2017“

Pasiilgote kerinčios gitaros skambesio ir nuostabios pavasariškos muzikos? Šiemet gitara suskambės su ypatinga aistra ir polėkiu, o pripažintų virtuozų gausa pranoks visas iki šiol buvusias fiestas! Jau gegužės 10 d. 19 val. Vilniaus miesto rotušėje rengiamame kasmetiniame klausytojų taip laukiamame koncerte „Gitaros fiesta 2017“ pamatysime ir išgirsime visas gitaros spalvas. Įspūdingo renginio metu skirtingų stilių muzikantai, suvienyti meilės gitarai, pasirodys vienoje scenoje. Kiekvienais metais „Gitaros fiesta“ sulaukia vis daugiau atlikėjų, kurie sugeba nustebinti net ir pačius išrankiausius klausytojus bei pritraukia dar daugiau žiūrovų ir gitaros mėgėjų.

„Gitaros fiesta“ – tai renginys gitaros mėgėjams. Čia talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis“, – sako renginį organizuojančios prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas. Šiais metais „Gitaros fiestoje“ ypatingą dėmesį skirsime ansambliniam muzikavimui, pamatysime puikių Lietuvos ir užsienio gitaros virtuozų, kurie paruošė įspūdingą, nuoširdžią, pavasariu dvelkiančią programą ir nekantrauja ją pristatyti Jums.

Tęsiant ilgametę „Gitaros fiestos“ tradiciją, pasirodys jaunųjų talentų Augusto ir Algirdo Leonardo Poškų duetas. Turėsime unikalią galimybę gyvai išgirsti smuiko genijaus Zbignievo Levickio ir gitaros mago Tomo Varnagirio užburiantį pasirodymą. Scenoje pamatysime intriguojantį debiutą – gitaristo Martyno Kuliavo ir aktorės Ilonos Balsytės duetą, kuris mus sužavės jausmingomis dainomis. Fiestoje dalyvaus ir 20 pasaulio šalių apkeliavęs garsusis „Baltijos gitarų kvartetas“ (Saulius Lipčius, Sergejus Krinicinas, Chrisas Ruebensas, Zigmas Čepulėnas), kurio muzikavimas visada sukelia audringas publikos ovacijas. Galingos energijos dozę mums paruošė „Vilniaus gitarų trio“ virtuozai Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič. Jie žada pakerėti publiką savo įspūdinga programa. Šventėje dalyvaus ir žymus gitaristas Algimantas Pauliukevičius, kartu su šokėja Liucija Puidokaite ir Virgilija Kimaite (kastanjetės) pristatysiantis ispaniškomis spalvomis papuoštą koncertinę programą. Renginį nuspalvins žymių gitaros meistrų – Martyno Kuliavo ir Alexo Teno – duetas. Dvi gitaros virtuozų rankose sukurs ypatingą atmosferą ir atskleis netikėtas muzikines spalvas. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su labai nuotaikingu Igorio Šošino gitaristų duetu iš kaimyninės Baltarusijos.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą su gitara Vilniaus miesto Rotušėje. Ateikite ir pamatykite gitarų šėlsmą!

Pernai salė buvo sausakimša klausytojų, tad šiemet kviečiame bilietais apsirūpinti iš anksto ir nelikti be sėdimos vietos. Artėjant koncertams, bilietai brangs. Bilietus platina BILIETAI.LT:

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/gitaros-fiesta-2017-212496/

Organizatorių nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top