Pradinis / Renginiai, pramogos / Į Lietuvos scenas grįžta JAV violončelės virtuozas Ianas Maksinas

Į Lietuvos scenas grįžta JAV violončelės virtuozas Ianas Maksinas

Prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų  vėl atvyksta pasaulinio garso violončelės virtuozas ir kompozitorius Ianas Maksinas. Puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis, su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis, kaip Andrea Bocelli, Stingas, Gloria Estefan, Barry Gibbas ir kt.

Ianas Maksinas tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozu Martynu Kuliavu paskleis magišką energiją net trijų Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti vienoje scenoje su M. Kuliavu jam yra naujas iššūkis ir didelis malonumas.

Lietuvos publika jau dabar nekantriai laukia jungtinio JAV ir Lietuvos profesionalų pasirodymo. Šių metų kovo mėnesį Lietuvoje įvykę Iano Maksino koncertai sulaukė didžiulio pasisekimo ir pelnė daug publikos simpatijų, tad specialiu žiūrovų pageidavimu į mūsų šalį atlikėjas ir kompozitorius sugrįžta dar kartą. Galima tik įsivaizduoti, kokią galingą energiją pavyks sukurti scenoje, kai savo jėgas ir ilgametį profesionalumą suvienys aukščiausio lygio virtuozai ir pripažinti menininkai.

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai meninė programa, specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bacho, A. Piazzollos, Stingo, „The Beatles“, Ch. Corea, I. Maksino, M. Kuliavo ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Koncertuose bus daug virtuoziškų improvizacijų, netikėtų harmonijų, įspūdingų melodijų ir, žinoma, staigmenų. Žinomi muzikantai žada įspūdingą ir nepamirštamą renginį.

Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose.

Bilietus platina koncertų salių kasos ir Tiketa.lt: goo.gl/J77Rl9    

Koncertai vyks:
Liepos 8 d. 20 val. Palangoje, Kultūros centre „Ramybė“
Liepos 12 d. 19 val. Vilniuje, „Menų spaustuvėje“
Liepos 13 d. 19 val. Raudondvario menų inkubatoriuje, Raudondvario dvaro kieme, Kauno r.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top