Pradinis / Renginiai, pramogos / Į Lietuvos scenas sugrįžta V. Genytė ir Z. Levickis su projektu „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“

Į Lietuvos scenas sugrįžta V. Genytė ir Z. Levickis su projektu „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“

Kas geriau sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ organizuojamame koncerte „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – smuiko virtuozas Zbignevas Levickis ir jausmingo balso dainininkė Vaida Genytė. Šis koncertas rengiamas atsižvelgiant į meno gerbėjų, kurie buvo sužavėti ir emociškai užburti praėjusiais metais vykusių koncertų, pageidavimą.

Paklausti, kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią intriguojančią, jausmingą bei energingą koncertinę programą ir scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno mėgėjų. Todėl šis koncertas – tai žymių menininkų noro atskleisti scenoje balso ir smuiko meilę bei savo nuoširdumo ištikimai publikai išraiška,  kuri bus nuolat jaučiama koncerto metu.

Zbignevo Levickio ir Vaidos Genytės koncerte klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetų“, „Triumfo arkos“, „Chorų karų“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins! Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.

Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A. Vivaldžio, C. Orfo, A. Pjacolos, M. Ravelio, A. L. Vėberio, A. Mocarto, I. Kalmano, I. Mončio, C. Sen Sanso ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai, kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje. Klausytojų taip pat laukia smuiko virtuozo Zbignevo Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.
Šis koncertas bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį, kur pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.

Organizatoriai „Arts Libera International“ kviečia nepraleisti progos ir apsilankyti išskirtiniame  meno spektaklyje, kur muzika ir artistų meistriškumas sugriaus sienas. Rekomenduojame bilietais pasirūpinti iš anksto, nes artėjant koncertams bilietai brangs.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą su puikiais atlikėjais birželio 7 d. 19 val. Vilniuje,  Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Bilietus platina BILIETAI.LT: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/auksines-klasikos-ir-miuziklu-dainos-213666/

Organizatorių nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top