Pradinis / Renginiai, pramogos / Į Vytauto parką kauniečius vėl sukvies jaunimo festivalis „Padžiauk sofą“

Į Vytauto parką kauniečius vėl sukvies jaunimo festivalis „Padžiauk sofą“

Birželio 7 dieną ateitininkai šūkiu „Padžiauk sofą!“ jau šeštą kartą kviečia kauniečius bei miesto svečius pakilti nuo sofos ir prasmingai praleisti laiką nepelnytai pamirštame Vytauto parke. Renginyje bus galima susipažinti su veikliomis jaunimo organizacijomis, aktyviai leisti laiką dalyvaujant sportiniuose žaidimuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose, klausytis  grupių „Abudu“ ir „Garbanotas bosistas“ koncerto.

„Prieš šešerius metus Šv. Ignaco Lojolos moksleivių ateitininkų kuopos nariams kilo mintis organizuoti renginį ir taip skatinti jaunus žmones veikti, ieškoti įdomių ir patrauklių veiklų, kurios įkvėptų prasmingai leisti laisvalaikį. Taip pat šiuo renginiu siekiama atgaivinti šiek tiek kauniečių apleistą Vytauto parką, kuris vis dar žavi senovinėmis karuselėmis ir gražia gamta. Smagu, kad šiuo renginiu ateitininkai suburia daugiau nei tūkstantį žmonių, kurie neabejingi renginio idėjai“, – festivalio idėją pristato studentė ateitininkė Eglė Labutytė.

Renginį pradės grupės „Abudu“ koncertas, vėliau parko lankytojų lauks įvairios veiklos: pažintis su ateitininkų, šaulių, skautų, „Baltai juoda“, „Magis LT“, „A. C. Patria“ organizacijomis, meninė akcija, atvirlaiškių dirbtuvės, tinklinis, lėkščiasvydis, aerobikos treniruotė, lindhopo šokiai, laipiojimas juosta (angl. slacklining), vaikų ir knygų kampeliai, „WE GO“ iškyla, įsiamžinimas ant sofutės bei senovinės karuselės, o renginį vainikuos „Garbanoto bosisto“ koncertas.

Jaunimo festivalis „Padžiauk sofą“ vyks 2017 m. birželio 7 d. 18 val. Vytauto parke, Kaune. Renginys nemokamas ir atviras. Renginį organizuoja moksleiviai ir studentai ateitininkai.

Ateitininkai – viena gausiausių ir ilgiausiai Lietuvoje veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią tautinę ir katalikišką savimonę turinčius jaunuolius, gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top