Pradinis / Renginiai, pramogos / Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas – koncerte „Tavo lange – svajonių gatvės“

Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas – koncerte „Tavo lange – svajonių gatvės“

Ilgais rudens vakarais, kai už lango tamsu, mūsų dažnai vienišoms sieloms ypač norisi meilės, šilumos ir žmogiško bendravimo. Būtent tokią emociją ketina užtikrinti du žinomi šalies menininkai lapkričio 26 d. 18 val. „Keistuolių“ teatre vyksiančiame koncerte „Tavo lange – svajonių gatvės“.

Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas – kviečia į teatralizuotą koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei jų pristatomais ir mums gerai atpažįstamais personažais. Taip pat klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pamiršti kasdienius rūpesčius ir personažuose atpažinti patys save.

Tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, problemomis, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Ilona Balsytė – aktorė, kuri dainuodama teatre pajuto visiems taip reikalingą gyvenimo džiaugsmą. Martynas Kuliavas – gitaros virtuozas, kuris savyje atradęs kompozitoriaus talentą siekia, kad muzikos pasaulis būtų artimas ir atviras visiems. Šiame koncerte pamatysime ne vieną aktorės sukurtą naują ir visiškai netikėtą personažą (Miežiaakę, Larisą) ir išgirsime gerai žinomų Martyno dainų, gitaros kompozicijų ir naujų kūrybinių eksperimentų.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia lapkričio 26 d. praleisti ypatingą vakarą kartu su žinomais menininkais „Keistuolių“ teatre ir pajusti magišką meno poveikį mūsų širdims.

Bilietus platina Tiketa.lt: http://www.tiketa.lt/LT/tavo_lange__svajoniu_gatves_17486

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top