Pradinis / Renginiai, pramogos / Ingos Budrienės praktiniai mokymai Maljorkoje: tūkstančius kainavusios rankų darbo gėlės, siena iš citrinų ir balta vakarienė

Ingos Budrienės praktiniai mokymai Maljorkoje: tūkstančius kainavusios rankų darbo gėlės, siena iš citrinų ir balta vakarienė

Vestuvių planuotoja Inga Budrienė pastarosiomis dienomis vis dar gyvena įspūdžiais iš praktinių mokymų, kartu su partneriais surengtų Maljorkoje, Santa Margalidos miestelyje.

„Ši Ispanijos sala buvo puiki vieta pademonstruoti mokinėms, kaip galima suorganizuoti įspūdingas šventes itin nepalankiomis sąlygomis ir turint labai ribotą biudžetą“, – sakė prekės ženklo „Luxury by Inga Budrienė“ įkūrėja.

Tris dienas vykusiuose užsiėmimuose dalyvavo devynios savo žinias patobulinti norinčios merginos iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Bulgarijos, Maljorkos, JAV bei Lietuvos. Visos jos yra turinčios nuosavus verslus ir panorusios praplėsti savas žinias bei įgyti naujos patirties.

„Kai kurioms galima tik nuoširdžiai pavydėti žinant, kokiose didelėse ir daug sau galinčiose leisti rinkose jos dirba. Įsivaizduokite šalis, kuriose vaikų gimtadienių šventei išleidžiama mažiausiai apie 5000 eurų… Arba jubiliejus, kurių biudžetai siekia tūkstantį kartų didesnę sumą? Tiesa, visos jos yra savo sričių profesionalės, su klientais pasirašiusios konfidencialumo sutartis, todėl viešai jokių detalių pasakoti negali“, – sakė I. Budrienė.

Vienos jos buvusių mokinių dėka į Maljorką iš Ibizos buvo atplukdytos olandų dizainerio Menno Kroon rankų darbo šilkinės gėlės. 40 tūkst. eurų kainavusios, pagal specialų užsakymą sukurtos grožybės neseniai džiugino vieno garsaus didžėjaus vestuvių svečius, o rugsėjo pabaigoje tapo I. Budrienės Maljorkoje surengtų mokymų baltos gala vakarienės puošmena.

Kiekvieną dieną kartu vienoje viloje apsigyvenusios praktikantės ruošdavo teminius pietus bei vakarienes. Pirmąją dieną dekoracijose dominavo citrinos. Įspūdingas bendras mokymų dalyvių darbas, atliktas jam vadovaujant floristei Ritai Bagdzevičiūtei, buvo sukurta fotosienelė. Jai prireikė 100 kilogramų citrinų.

Vieną mokymų dieną vakarienės stalas puoštas palmės lapais ir dekoratyviniais flamingais. Daug dėmesio sulaukė alyvuogių tema, mat vila, kurioje buvo apsistota, turi nuosavą alyvuogių giraitę – jos produkcija tiekiama tik specializuotoms maisto prekių parduotuvėlėms.

Išskirtiniai šįkart buvo ir pateikti meniu, paruošti diplomai, užrašų knygelės. Visa tai savo piešiniais papuošė dailininkė Gintarė Zykutė.

Mokymų dalyvėms maistą ruošė šrilankietis Dilan Dampella Gamage ir lietuvė Indrė Kunikauskaitė.

„Esu labai dėkinga savo vyrui ir mūsų šeimos bičiuliams, kurie daugiau nei 3000 kilometrų atstumą nuo Lietuvos iki Maljorkos įveikė autobusiuku. Į jį sukrovėme ne tik gėles, bet ir daugybę mokymams reikalingų dalykų“, – sakė I. Budrienė.

Ji sakė, kad nebūtų įgyvendinusi sumanymų taip, kaip norėjusi, jei ne mokymų partnerė kompanija „Idea Mallorca“. Ją Ispanijos saloje yra įkūrusios dvi lietuvių šeimos. Daug padėjo ir Gintarė Dapkutė Rodriguez iš „Event’s by G Ibiza“.

„Darbo sąlygos Maljorkoje tikrai sudėtingos, o nuomos kainos neįtikėtinos. Už tas kėdes, už kurias Lietuvoje mokame po 4 eurus, ten paprašė po 17 eurų… O gyvų gėlių rasti saloje apskritai neįmanoma. Jas, kaip ir į Lietuvą, tiekėjai gabena iš Olandijos. Tik jų kaina dar didesnė nei pas mus“, – apie iškilusius sunkumus pasakojo I. Budrienė.

Kol kas ji nežino, kada ir kur vyks ketvirtieji praktiniai mokymai. „Noriu atsigauti nuo įspūdžių ir tada bus aišku, kaip viskas vyks toliau“, – su šypsena sakė I. Budrienė.

„LV Photography“ nuotraukos

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top