Pradinis / Renginiai, pramogos / Nerijus Juška: „Nuo šių metų spalis mūsų šeimoje bus tikras pokylių mėnuo“

Nerijus Juška: „Nuo šių metų spalis mūsų šeimoje bus tikras pokylių mėnuo“

„Agnė dvi dienas mums ruošė įvairiausius gardumynus – tiek desertus, tiek karštus užkandžius. Ji pasirūpino ir šventės dekoracijomis, desertų stalo papuošimu, ir neįprastais kvietimais – „Pauliuko oro linijų aviabilietais“, – pagyrimų savo žmonai Agnei, surengusiai dvejų metų sūnaus Pauliaus gimtadienio iškilmes, negailėjo baleto primarijus Nerijus Juška.

Virš poros namų Vilniuje bent kelis kartus per dieną praskrenda lėktuvai, o mažasis Paulius jais itin domisi. Būtent todėl tėveliams nebuvo sunku sugalvoti sūnui svarbiai dienai temą.

Agnė savo sūnų lepino nuo pat gimtadienio ryto – balionai „debesys“,  torto gabalėlis su dviem žvakutėmis ir žaislas – didelis lėktuvas atkeliavo į jo lovą vos prabudus. Vėliau laukė pietūs su seneliais, o vakarop – linksmybės su draugais. Šventė prasidėjo būtent tą akimirką, kai berniukas išvydo pasaulį – 18.30 val. Jos puošmena tapo ir „Bijolos“ pagamintas teminis tortas su lėktuvais.

„Pauliukas – auksinis vaikas. Kiekviena dovana džiaugiasi itin nuoširdžiai ir emocionaliai. Todėl nusprendėme pratęsti gerų jausmų išgyvenimo laikotarpį ir dovanas išpakuosime ne visas iškart, o kas savaitę po vieną“, – sakė N. Juška.

Pauliukas linkęs dalytis ir, gavęs dovaną, leido su ja žaisti ir draugams.

Jam įdomi buvo ir mamytės staigmena – vaikas su džiaugsmu vartė nuotraukų albumą, kuriame sukauptos jo pirmųjų gyvenimo metų akimirkos.

„Turėjau susitarti su pilvuku, kad leistų pasiruošti ir atšvęsti broliuko gimtadienį“, – su šypsena kalbėjo antros atžalos besilaukianti Agnė.

Ji mano, kad mažylis pasaulį turėtų išvysti netrukus – dar iki tėčio gimtadienio, kuris švenčiamas spalio 29-ąją.

„Nuo šių metų spalis mūsų šeimoje bus tikras pokylių mėnuo!“ – juokdamasis sakė N. Juška.

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top