Pradinis / Renginiai, pramogos / Šeimų šventėje – edukacinės programos, koncertai ir aktyvios pramogos

Šeimų šventėje – edukacinės programos, koncertai ir aktyvios pramogos

Rugsėjo 2 dieną visos Lietuvos šeimos kviečiamos į Šeimų šventę Panevėžyje. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame nemokamame renginyje jų lauks edukaciniai užsiėmimai vaikams ir vertingos lektorių paskaitos tėvams, koncertai bei daugybė aktyvių pramogų.

„Į šventę žmones buriame šūkiu „Šalia Esu Ir Meilėje Augu!“. To siekiame ir linkime visoms Lietuvos šeimoms – kad esantys šalia, nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus, būtų apsupti meilės ir pozityvumo, kad vaikai augtų saugūs, o jais besirūpinantys suaugusieji jaustų palaikymą, gautų reikalingas paslaugas ir paramą“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Panevėžio bendruomenių rūmuose vyksiančios Šeimų šventės pradžią 11 val. paskelbs ir dalyvius pasveikins ministras Linas Kukuraitis bei Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Menininkė Nomeda Marčėnaitė, psichologės Jūratė Bortkevičienė ir Eglė Masalskienė, versli mama Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė ir sveikos gyvensenos mokytojas Simonas Urbonas dalysis žiniomis ir patirtimi, kaip ugdytis pozityvios tėvystės įgūdžius, rasti geriausius būdus derinti karjerą ir šeimos pareigas, kurti ir palaikyti darnius santykius, taip pat vertingais patarimais vaikų ugdymo klausimais.

Pramogų zonose veiks edukacinės ir kūrybinės dirbtuvės, Iliuzijų muziejus, Robotikos akademija, Atrakcionų miestelis, skraidys dronai, per virtualiosios realybės akinius bus galima pakeliauti po Lietuvą ir pažaisti virtualiosios realybės žaidimus. Dalyviai galės išbandyti jėgas varžydamiesi žiedų mėtymo ant kėglių, jodinėjimo ant guminių arkliukų, šokinėjimo bulvių maiše, važinėjimo riedžiais ir elektriniais paspirtukais bei kitose rungtyse. Policijos pareigūnai, ugniagesiai ir paramedikai pristatys trumpas edukacines programas apie savo profesijas. Norintieji pasistiprinti ir paskanauti įvairių skanėstų tai galės padaryti Maisto zonoje.

Šeimų šventė – tai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva, skirta Lietuvos šeimoms skatinant pozityvią tėvystę, stiprinant šeimų ryšius ir bendruomeniškumą.

www.socmin.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top