Pradinis / Renginiai, pramogos / Sparčiai populiarėjanti grupė MOVO kviečia į savo koncertus

Sparčiai populiarėjanti grupė MOVO kviečia į savo koncertus

Grupė  MOVO – tai jaunų, drąsių ir nuotaikingų vaikinų ketveriukė, susibūrusi Lietuvos muzikos padangei pristatyti naują požiūrį į muziką. Jau rugsėjo 15 d. Kaune ir rugsėjo 20 d. Vilniuje jie surengs energija trykštančius koncertus. Nors MOVO Lietuvos rinkoje dar tik apšilinėja kojas, keturi charizmatiški muzikantai jau spėjo įrodyti ir užkietėjusiems muzikos vilkams, jog „garage“ ir „blue rock“ derinys gali skambėti didžiosiose scenose. MOVO muzika išsiskiria lietuviškais tekstais ir savitu, tik jiems būdingu gitarų skambesiu.

Jau suspėjusi pasirodyti visame pluošte įspūdingų koncertų, festivalių ir netgi išleisti du savo albumus, MOVO grupė pelnė ne tik kolegų pripažinimą, bet ir įvertinimus. Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas“. Po jo iškart ėmė koncertuoti daugybės didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus MOVO buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė 2012“ kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto buvo išleistas debiutinis albumas „Mano Aš“.

2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose“ išleidę MOVO taip pat neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose M.A.M.A. grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

Nestebina, jog šie vaikinai jau subūrė ištikimų klausytojų būrius skirtinguose miestuose. Jau dabar MOVO galima drąsiai vadinti viena iš įdomiausių ir perspektyviausių roko grupių Lietuvoje. Charizmatiški muzikantai, įdomus vokalas, sodrus instrumentų skambesys, aktualūs dainų tekstai – visa tai taikliai charakterizuoja šią jaunų atlikėjų komandą. Grupė sparčiai populiarėja, nuolat plečiasi jos ištikimų gerbėjų ratas. Šiuo metu MOVO sudaro vokalistas ir bosistas Linas Kubekas, du gitaristai: Augustas Masevičius ir Tomas Simanavičius, bosistas bei būgnų meistras Mantas Tamulionis. Pabendravęs su muzikantais supranti, kad tai tie vaikinai, kurie pasiryžę nuolat kurti, tobulėti ir eiti pirmyn.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia apsilankyti naujausiuose grupės MOVO koncertuose ir įsitikinti, kad Lietuvos muzikos padangėje tvirtinasi nauja, žvaigždės nominacijos verta grupė.

MOVO koncertai vyks:

Rugsėjo 15 d. Kaune, restorane-klube „Combo“

Rugsėjo 20 d. Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“

Bilietus platina koncertų salių kasos ir Tiketa.lt: bit.ly/2vXDYTG

Organizatorių nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top