Pradinis / Renginiai, pramogos / Žinomi vyrai kviečia į didžiausią Šeimų festivalį

Žinomi vyrai kviečia į didžiausią Šeimų festivalį

Žinomi vyrai birželio 3 dieną kvies į didžiausią Lietuvos Šeimų festivalį, kuris bus organizuojamas jau šeštą kartą. Pernai šeimų šventėje susirinko daugiau nei 15 tūkstančių žmonių. Šiemet tikimasi, kad pramogauti atvyks dar daugiau vaikus auginančių šeimų.

Vienas festivalio rengėjų televizijos prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbanavičius-Samas sako, kad šis tradicinis renginys, rengiamas šeimoms, yra vienas prasmingesnių jo darbų. „Nemokamų renginių, kurie būtų įdomūs skirtingo amžiaus žmonėms, kurie suburtų skirtingas kartas, tikrai nėra daug. O tai, kad kasmet čia atvažiuoja vis daugiau žmonių, rodo, jog mums reikia tokių šeimyninių pramogų kuo dažniau“, – tikina S. Urbanavičius-Samas.

Koncertą „Viena šeima – viena širdim!“, kuriame dalyvaus ir didžiausios šalies scenos žvaigždės, kaip ir pernai, ves keliautojas, žurnalistas, muzikinio projekto „X faktorius“ vedėjas Martynas Starkus. Trijų dukrų tėvas tikina, kad jam gyvenimo stabilumą suteikia šeima.

„Kuo vyresnis tampu, tuo labiau suprantu, kad svarbiausia, ką turiu, – tai žmona ir vaikai“, – sako M. Starkus. Anot jo, tik buvimas kartu stiprina šeimų tarpusavio ryšį. „Ne visada perpranti savo vaikų poreikius, kartais sunku suprasti jų bendravimo kultūrą, ypač socialiniuose tinkluose, bet tik būdamas šalia, patirdamas tą patį randi bendrą kalbą ir supratimą, o tai ir yra svarbiausia norint turėti gerus santykius su vaikais“, – pasakoja daugiavaikis tėvas.

„Siekiame, kad šeimos kartu kuo prasmingiau praleistų laisvalaikį. Planuojame daugybę pramogų ir staigmenų, todėl garantuojame, kad visą dieną „Harmony“ parke gerai jausis visi atvykusieji – tiek patys jauniausieji, tiek vyriausieji“, – teigia šventę organizuojančio „Kesko Senukų“ prekybos tinklo prezidentas Artūras Rakauskas, pabrėžęs, kad, kaip ir anksčiau, renginyje nebus prekiaujama alkoholiu.

Gražiausius koncerto pasirodymus bus galima pamatyti ir per televiziją. Koncertą Tėvo dieną, kuri švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, rodys TV3.

Šventės organizatoriai užtikrina, kad vietos užteks visiems atvykusiems – šalia „Harmony“ parko eismas bus reguliuojamas, veiks didžiulė automobilių ir autobusų stovėjimo aikštelė, kurioje bus įrengtos specialios vietos neįgaliesiems.

 Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top