Pradinis / Renginiai, pramogos / Žymios kūrėjos neeiliniam renginiui sukūrė išskirtinę drabužių ir paveikslų kolekciją

Žymios kūrėjos neeiliniam renginiui sukūrė išskirtinę drabužių ir paveikslų kolekciją

„Labai norėjosi nors šiek tiek prisidėti prie pirmuosius žingsnius žengiančio vaikų dienos centro veiklos. Jam daug ko trūksta, todėl visa pagalba tikrai reikalinga“, – apie sumanymą rengti savo dar niekur nedemonstruotų, specialiai renginiui sukurtų darbų parodą-aukcioną sakė gėrio užduočiai susibūrusios ir prisidėti bičiulius pakvietusios kūrėjos – drabužių dizainerė Diana Vapsvė bei tapytoja, televizijos realybės šou „Baras“ nugalėtoja Skaistė Semenikė.

Neįprastos dviejų autorių parodos, kuria pasigrožėti susirinko gausus būrys žinomų žmonių, tema – „moteris#befiltro“: materialistė, karjeristė, popžvaigždė, saldi ir kiaura, kaip spurga, moteris su kauke, ilgaliežuvė, ikona, netikra draugė ir t.t…

„Moterys būna visokios. O jų nuotaikos ir vaidmuo gali keistis daugybę kartų per dieną“, – sakė autorės.

PC „Parkas Outlet“ patalpose kviestinė publika pirmoji išvydo 16 bendrų dueto darbų. S. Seminikė specialiai šiam renginiui tapė paveikslus, o D. Vapsvė kūrė originalią laisvalaikio kolekciją. Tai, ką tapytoja pavaizduodavo ant drobės, vėliau buvo perkelta ant drabužių.

Vienas kūrybos komplektas – paveikslas ir drabužis –  už 400 eurų buvo parduotas  aukcione. Jo metu gautos ir svečių į aukų dėžutę mestos lėšos bus skiriamos neseniai veiklą pradėjusiam Ukmergės vaikų dienos centrui.

„Iš šio krašto esu kilusi, todėl nesu abejinga tam, kas jame vyksta. Vaikų užimtumas, motyvacija, palaikymas, skatinimas svajoti ir kurti savo gražesnę ateitį yra labai svarbu.  Šiam dienos centrui kol kas trūksta net elementarių dalykų – jais pažadėjome pasirūpinti“, – sakė D. Vapsvė.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top