Pradinis / Renginiai, pramogos / Renginyje Kaune mamos dukras mokė gaminti, o dukros mamas – šokti

Renginyje Kaune mamos dukras mokė gaminti, o dukros mamas – šokti

Tituluota šokėja, kelis sezonus atstovavusi pasaulyje ir Europoje aukso bei sidabro medalius itin dažnai pelnančiam Vokietijos sportinių šokių kolektyvui TC „Allround Berlin“ Beatričė Skabickienė Senamiesčio klube maisto gaminimu besidominčius kauniečius pakvietė į pirmąją, bet ne paskutinę iškylą.

„Šįsyk mėgavomės vieni kitų pagamintu maistu. Spalio 29 d. vyks ypatingas renginys, kuriame gardžiuosimės šokiu, o lapkričio 11 d. nersime į kerintį kvapų pasaulį“, – pasakojo Kauno Senamiesčio klubui vadovaujanti iniciatyvi moteris.

Ji įsitikinusi, kad iškyla – ne tik laikas, kai ilsimasi, bendraujama ir užkandžiaujama. B. Skabickienės nuomone, ant degustacijų stalo gali būti „patiekta“ viskas, kas gurmaniška: šokis, kvapai, mada, knygos, muzika.

B. Skabickienė į renginį pakvietė ir savo mamą Angeliną Tolvaišienę. Renginio dieną jos svečiams gamino greitai paruošiamą desertą – pačios virė šokoladą, jame mirkė pjaustytas šviežias kriaušes ir džiovintas slyvas. Vaisius apibėrė sezamo sėklomis ir dvi valandas stingdė šaldytuve.

Medalių kūrėja Irina My My į renginį atėjo nešina mėgstamiausiu savo patiekalu – grikių blynais, pagardintais specialiu baravykų padažu. Jos mama Zoja Korovina paruošė „Napoleono“ tortą iš skumbrės, majonezo ir žolelių. Jį gamindama moteris naudoja būtent tokio paties pavadinimo tortui įprastą pagrindą. Tačiau kiti produktai nesaldūs.

„Mano tortas itin vertinamas sausio 1-ąją – tada, kai norisi rauginto agurkėlio, o ne deserto!“ – su šypsena sakė iš savo mamos patiekalo receptą išmokusi Z. Korovina.

„Mus gaminti valgyti moko mamos. Tik joms dar sunkiai sekasi. Mes ne tokios talentingos virtuvėje, kaip savo darbuose!“ – mamos žodžius juokdamasi pakomentavo Irina My My.

Vis dėlto mamos, pasak B. Skabickienės, ne tokios imlios populiariems šokiams. Pirmą kartą į dukters šokių pamoką atėjusi A. Tolvaišienė sulaukė ne vienos draugiškos pastabos. „Svarbiausia, kad turime vienos iš kitų ko pasimokyti ir nesame idealios“, – sakė tituluota šokėja.

Organizatorių nuotr.

Komentaras

  1. Man geda ziureti ir skaityti apie tokias nereiksmingas ir niekam idomias meteris, o ypac apie tokius renginius.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: