Pradinis / Kinas, muzika, TV / Rosita Čivilytė paatviravo, kurio „Lietuvos balso“ dalyvio pasirodymas jai paliko didžiausią įspūdį

Rosita Čivilytė paatviravo, kurio „Lietuvos balso“ dalyvio pasirodymas jai paliko didžiausią įspūdį

Rosita Čivilytė – „Lietuvos balso“ vokalo trenerė jau penktą sezoną. Balso virtuozė, kuri žino, kad net ir geriausi projekto dalyviai gali dainuoti dar geriau ir tik ilgas bei sunkus darbas gali duoti geriausių rezultatų. Jau šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančiame grandioziniame „Lietuvos balso“ finale Rosita Čivilytė scenoje pagaliau pasirodys ir pati – surengs nepamirštamą šou, įrodydama, kad pelnytai yra vadinama vokalo profesionale.

Artėjant projekto finalui ir likus vos kelioms dienoms iki geriausio šalies balso paskelbimo, Rosita dalijasi mintimis apie visą sezoną, patikindama, kad šis sezonas nustebino labiausiai.

„Sezonas ypač nudžiugino visą „Lietuvos balso“ komandą ne tik gerais balsais, bet ir LABAI gerais balsais bei muzikalumu išsiskiriančiais dalyviais. Jų dėka galėjome surengti įvairaus žanro, stiliaus muzikinius pasirodymus, kurie reikalauja išskirtinio balso valdymo bei diapazono, vidinės ištvermės ar emocinės transliacijos. Vien mėgėjiško požiūrio į darbą scenoje jau nebepakaktų“, – sako Rosita.

Paklausta, kuris iš keturių finalininkų labiausiai vertas laimėti projektą, Rosita vieno vardo neatskleidė, tačiau įvardijo savybes, privalomas nugalėtojui.

„Labiausiai „Lietuvos balso“ titulo, mano manymu, nusipelno tas dalyvis, kuris žiba nepriklausomybe lengvabūdiškam kopijavimui, kuris balsu geba dalytis energetine šiluma, atviras kūrybai ir sudėtingam pasiruošimo procesui rengiant solinius koncertus, bendrus pasirodymus, ypač tada, kai projektas pasibaigs. Neturint šių savybių, „Lietuvos balso“ nugalėtojo karūna labai greit gali tapti per sunki“, – atvirai sako Rosita Čivilytė.

Projekto vokalo trenerė paatviravo ir pasakydama, dėl kurio dalyvio iškritimo projekte jai gaila labiausiai ir kuris pasirodymas projekte jai paliko didžiausią įspūdį.

„Taip jau dažnai nutinka, kad gražiausiai nuskambėjusi daina ar atlikimas atitenka dalyviui, kuris nenueina tolimo kelio. Negaliu pamiršti Luko Bartaškos atliktos dainos „Song for you“. Jis yra unikalaus balso ir tembro savininkas, gebantis išsilydyti muzikoje. Tačiau keletas labai svarbių prigimtinių veiksnių – intonavimas ir ritmo pojūtis – neleido Lukui tęsti muzikinės kelionės finalo link. Mano manymu, gamta iškrėtė negailestingą pokštą, suteikdama unikalų balsą, bet atimdama galimybę vadintis profesionaliu dainininku“, – vieną iš įsimintiniausių projekto dalyvių prisimena Rosita Čivilytė.

Penktą sezoną prie projekto dirbanti Rosita tiki, kad nė vieno iš finalininkų muzikinis kelias po projekto tikrai nesibaigs ir kiekvienas jų toliau ieškos savo stiliaus ir dirbs, kad išsaugotų savo klausytojus.

„Neužges to dalyvio žvaigždė, kuris sugebės nesureikšminti savo nuovargio, nepatogumo, jaudulio ar baimės ir taps tiesioginiu laidininku tarp muzikos ir žiūrovo“, – muzikine patirtimi dalijasi Rosita.

Šį sekmadienį sausakimšoje Vilniaus „Siemens“ arenoje Rosita Čivilytė primins, kad profesionalus vokalo valdymas yra patirties bei ilgo darbo rezultatas, ir areną sudrebins unikaliu pasirodymu. „Finale tikiuosi geros, muzikaliai jausmingos ir įkvepiančios nuotaikos. Tikiuosi, kad muzika pripildys mus nepakartojamų emocinių virpesių, kurių mes taip visi tikimės“, – šypsodamasi sako Rosita Čivilytė.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: