Pradinis / Žmonės / Rūta Ščiogolevaitė: „Kadaise visko pasiekiau savo rankomis, pasieksiu ir vėl“

Rūta Ščiogolevaitė: „Kadaise visko pasiekiau savo rankomis, pasieksiu ir vėl“

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė neslepia – išgyveno dar vienus pašėlusio tempo metus. Juk namuose laksto metų ir trijų mėnesių mažylis, vos metais vyresnė dukrelė ir dar aštuonerių vyriausiasis sūnus. Nors Rūta nedingo iš televizijos eterio, prisipažįsta atidėjusi didžiąją dalį koncertų bei projektų ir atsidavusi motinystei.

RūtaRūta sako dabar retai kur išeinanti iš namų, o apie laiką sau net nepagalvojanti. „Dabar labiausiai norėčiau gerai išsimiegoti“, – LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažino dainininkė.

Rūta nori nuvilti manančius, kad tai jos septyneriais metais jaunesnis vyras Rolandas laiko visus namų kampus ir leidžia jai koncertuoti. Buitis – Rūtos atsakomybė. Dainininkė įsitikinusi, jog svarbiausia, kad šeimoje būtų susitarta dėl taisyklių, tačiau dar svarbiau – kad sutuoktiniai turėtų apie ką kalbėtis, kai lieka dviese, be vaikų.

„Manau, labai retai taip būna, kad sutampa viskas. Mes su vyru labai nepanašūs pomėgiais. Pavyzdžiui, mano vyras labai mėgsta automobilius ir greitį, o aš labai bijau greičio. Mėgstu ekstremalumą, bet kitur, pavyzdžiui, iššūkius darbe. Fizinis greitis ir ekstremalūs fiziniai dalykai man visiškai nepriimtini, aš jų klaikiai bijau, ir tie kompromisai, kai man reikia sėdėti įsikibus automobilyje, kai jis nori išpiešti keletą „saulių“ prisnigtoje aikštelėje, kelia man daug streso“, – prisipažįsta Rūta.

Rūta neneigia – pagausėjusi šeima gerokai pristabdė jos karjerą. Tačiau ji patikina pernelyg nesibaiminanti, kad taps niekam nebeįdomi. „Kadaise viską pasidariau savo rankomis. Ateis laikas, ir vėl viską pasidarysiu“, – sako Rūta.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: