Pradinis / Aktualijos / S. Stavickiui-Stano ir R. Kavaliauskaitei įteiktos „Gerumo žvaigždės“

S. Stavickiui-Stano ir R. Kavaliauskaitei įteiktos „Gerumo žvaigždės“

Šiandien iškilmingo, artėjančios Tarptautinės neįgalių žmonių dienos proga surengto šventinio koncerto „Esame drauge“ metu socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ne tik pasveikino žmonių, turinčių negalią, bendruomenę bei dirbančiuosius neįgaliųjų integracijos srityje, bet ir aukščiausiu ministerijos apdovanojimu – „Gerumo žvaigždėmis“ – pagerbė kompozitorių, dainininką Stanislavą Stavickį-Stano, dirbantį socialinių problemų komunikacijos srityje, bei Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentę Rasą Kavaliauskaitę.

„Kuo daugiau aktyvių, kitų žmonių rūpesčiams neabejingų, pilietiškų žmonių savo darbais ir iniciatyvomis prisideda prie neįgalių žmonių integracijos, tuo gražesnę visuomenę, kurioje gera kartu gyventi mums visiems, galime sukurti“, – sakė ministrė A. Pabedinskienė.

Stanislavas Stavickis, visuomenėje taip pat žinomas kaip Stano, socialinių problemų komunikacijos srityje aktyviai dirba jau ketverius metus. Neįgaliuosius, skurdą patiriančius žmones jis įtraukia į socialinius projektus ir dalyvauja televizijų rengiamuose projektuose, prisideda prie šių žmonių integracijos į visuomenę, jų problemas viešina televizijos laidose. 2015 m. pavasarį jo vadovaujamas Aklųjų choras laimėjo TV3 televizijos organizuotą chorų konkursą.

Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė savo aktyvia ilgamete veikla itin prisideda prie neįgalių žmonių integracijos. Be gausių kitų nuveiktų darbų, jos pastangomis įgyvendintas novatoriškas projektas „Be slenksčių“ bei pradėti kiti projektai, įkurtas Lietuvos neįgaliųjų forumas.

Primename, kad gruodžio 3-ąją Jungtinės Tautos yra paskelbusios Tarptautine neįgalių žmonių diena.

www.socmin.lt

Vyriausybės kanceliarijos nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: