Pradinis / Kinas, muzika, TV / S. Urbonavičius-Samas išsakė kritiką lietuviškam šou pasauliui

S. Urbonavičius-Samas išsakė kritiką lietuviškam šou pasauliui

Pramogų verslo profesionalas Saulius Urbonavičius-Samas šioje industrijoje sukasi jau daugiau nei tris dešimtmečius. Grupės „Bix“ lyderis, muzikos prodiuseris ir televizijos asas puikiai išmano taisykles, kaip išgarsėti ir naudotis žinomumu. Apie savo asmeninį gyvenimą retai atviraujantis vyras TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ papasakojo ne tik apie viešumą, sėkmingos karjeros paslaptį ir lietuvišką sceną, bet ir apie šeimą.

S. Urbonavičius-Samas atvirai papasakojo apie vingiuotą savo kelią, Lietuvos muzikos industriją ir kartais labai nesaldžią viešumo kainą. „Iš prigimties esu kūrėjas ir, matyt, visada toks buvau. Tai atsiskleidė anksti, dar mokykloje. Vėliau atėjo tas laikas, ta kryžkelė, kai baigiau mokyklą ir reikėjo nuspręsti, kuo aš būsiu“, – apie karjeros pradžią pasakoja žinomas vyras.

Nors iš pradžių S. Urbonavičius nusprendė tapti profesionaliu dailininku, vėliau pasuko muzikanto keliu. Jo įkurta grupė „Bix“ neseniai scenoje atšventė 30-metį. Kaip sako muzikantas, svarbiausia jam visuomet buvo sąžiningumas sau pačiam, o grupės narius siejo panaši filosofija – būti originaliems.

„Laikausi to principo, kad jei gali neteršti eterio, tai neteršk. Šiais laikais, kai turime tiek informacinės sklaidos be atrankos, mes turime daug vidutinybių ir visai netalentingų žmonių, kurie užteršia eterį, nes mano, kad jie labai šaunūs, ir tu nebegali pamatyti talentų“, – pasakoja Samas.

Jis atviras – kelias į šlovę yra sunkus, reikalaujantis daug darbo, o Lietuvos muzikos rinka – dar labai jauna ir neišsivysčiusi. „Mes neturime išėjimo kanalų į užsienį. Neturime nė vieno atlikėjo, kuris būtų prasimušęs Vakarų šalyse ir turėtų ilgametę patirtį. Lietuvoje neturime pasaulinio lygio žvaigždžių, kurios turėtų vaikščioti su apsauga“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

Tačiau sėkmė daug dirbantiems – pasiekiama. Žinomas vyras atskleidė, kaip pasiekti pripažinimo: „Kai tu pasieki kokybę ir atiduodi žmonėms, jie anksčiau ar vėliau tai įvertins. Nebe tie laikai, kad menininkas tik po mirties būtų pripažįstamas. Jei tu darai viską nuoširdžiai gerai, tave tikrai įvertins. Taip, bus sunku, kad tarp šiukšlių pastebėtų auksą.“

Apie savo asmeninį gyvenimą retai garsiai kalbantis S. Urbonavičius-Samas pasakojo ir apie viešumo kainą. „Visada kenčia šeima. Tikrai sudėtinga, nes kad ir dabar – aš septynias dienas per savaitę dirbu. Mes neparsiduodame ant žurnalų, mes neparsiduodame kitur, nes tada iš viso nieko nebeliktų. Man šeimos privatumas nėra prekė. Šeima yra mano asmeninė erdvė, tai mano brangiausias dalykas“, – atvirauja pašnekovas.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: