Pradinis / Kinas, muzika, TV / Santariškių klinikose savanoriavusi moksleivė: „Jau nuo 10 metų žinojau, kad ši sritis – mano“

Santariškių klinikose savanoriavusi moksleivė: „Jau nuo 10 metų žinojau, kad ši sritis – mano“

Austėja Samuolytė – Vilniaus licėjaus moksleivė, biologijos olimpiadų ir konkursų laureatė. Ji pati drąsiai sako, kad niekada nebuvo ir negalėtų būti iš tų, kurie iki paskutinės minutės nežino, kokią sritį rinksis studijuoti ir su kuo sies savo gyvenimą. Austėja svajoja apie medicinos studijas užsienyje, tačiau Lietuvos pamiršti neketina.

Austėja kartu su dar keturiomis mergaitėmis nusifilmavo komiško serialo „Tėvelio dukrytės“ vinjetėje bei specialiame anonse. Skirtingas ir labai talentingas mergaites TV3 televizija atrado tarp savo draugų socialiniame tinkle „Facebook“. Merginos, gavusios pasiūlymą filmuotis iš TV3 televizijos, iš karto sutiko ir kartu pasinėrė į naują nuotykį. Austėjai filmuojantis teko įkūnyti moksliukę. Vaidmens mergina visai nesibaidė, nors gyvenime tikrai nėra tipiška užsidariusi moksliukė: „Aš nuo vaikystės labai aktyvi ir man niekada nebuvo problemų būti scenoje“, – paklausta, ar nesijaudino prieš filmavimą, sako Austėja.

Tvirto charakterio mergaitė sako save išbandžiusi įvairiose srityse, tačiau gana anksti pajuto, kas domina labiausiai: „Žinoma, yra žmonių, kuriems ir paskutinėse klasėse nelabai skauda galvą, kad jie nežino, kur stos, o man jau nuo 10 metų tai rūpėjo. Jau nuo tada jaučiau, kad šita sritis yra mano. Todėl daugiausia jėgų skyriau biologijai, įvairioms biologijos klasėms, būreliams. Esu labai dėkinga savo mokyklai ir mokytojams, be kurių nebūčiau tiek pasiekusi. Man atrodo, kad pačiam paprasčiau, kai mažiau energijos išnaudoji besiblaškydamas. Tada ir rezultatas geresnis“, – sako Austėja.

Mergaitės svajonė – studijuoti mediciną Didžiojoje Britanijoje, labiausiai norėtų Mančesteryje. Austėja turi abejonių, ar po studijų grįžtų į Lietuvą: „Dabar sunku pasakyti. Aš labai daug praktikos turėjau ligoninėse. Šiemet apie pusę metų savanoriavau Santariškėse, iš vidaus mačiau tą darbą, stebėjau gydytojų konsultacijas. Iš tikrųjų dabar sunku apsispręsti, nes nepažįstu žmogaus, studijavusio mediciną užsienyje, todėl sunku vertinti galimybes. Nors svajonėse – užsienio universitetai, Lietuva man yra labai brangi, ateityje tikrai palieku vietos gimtajai šaliai.“

Iš visos Lietuvos serialo „Tėvelio dukrytės“ klipo filmavimui surinktos mergaitės ypatingos. Visos jos charizmatiškos ir talentingos kokioje nors srityje, garsinančios Lietuvą. O svarbiausia, visos – savo tėvelių dukrytės.

Apie savo tėtį tik gražiausiais žodžiais atsiliepia ir Austėja. „Ar aš tėvelio dukrytė? Oi, tikrai, 100 procentų! – juokiasi Austėja ir džiaugiasi puikiais santykiais su tėčiu. – Mano tėtis labai energingas. Daug ką kartu veikiam, o iš vaikystės prisimenu, kad tėtis skraidindavo oro balionu, nes buvo jo pilotas. Dar gerai prisimenu, kad likę dviese kepdavom vaflius ir obuolių pyragą“, – gražiausiomis akimirkomis dalijasi mergaitė.

Seriale „Tėvelio dukrytės“ pasakojama apie tėtį ir penkias jo dukras, kurie, palikti mamos, turi suktis patys. Visos mergaitės labai skirtingos: gotė, futbolininkė, gražuolė, moksliukė ir mažiausioji, kurią meiliai vadina Sagute. Tėčiui tikrai nelengva auklėti penkias skirtingas dukras, todėl situacijos, į kurias jie pakliūva, dažnai priverčia kvatotis.

Serialo vinjetėje skamba ir specialiai Stano sukurta daina, kurią atlieka grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys.

TV3 ir asm. archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: