Pradinis / Grožis ir mada / Savo kolekciją Čikagoje pristačiusi dizainerė L. Dailidėnienė sulaukė amerikiečių pagyrų

Savo kolekciją Čikagoje pristačiusi dizainerė L. Dailidėnienė sulaukė amerikiečių pagyrų

Pavasario pradžia drabužių dizainerei Laurai Dailidėnienei buvo itin darbinga. Mat vienu metu skirtinguose pasaulio kraštuose buvo pristatytos net dvi kūrėjos kolekcijos: viena – Lietuvoje, festivalyje Mados infekcija, kita – Amerikoje, Čikagos mados savaitės renginyje. Ant Mičigano ežero kranto, pačioje Čikagos širdyje, „The Drake hotelviešbutyje, dizainerė pristatė net aštuoniolikos modelių rudens ir žiemos kolekciją.

„Čikagoje viskuo rūpinosi ten mums atstovaujantis mados butikas „Monique Boutique“. Per atstumą derinome visas pristatymo detales, muziką, rinkomės modelius. Buvo labai smagu rinktis iš įvairesnių modelių, tarp kurių buvo ir juodaodžių merginų. Pristatėme net aštuoniolikos modelių kolekciją, kuri atspindi „Laura Daili“ kūrybos stilių“, – pasakojo dizainerė L. Dailidėnienė.

L. Dailidėnienė prisipažįsta, kad tai buvo itin įtemptas laikas, nes vienu metu reikėjo ruošti ne tik naujausią 2016–2017 m. rudens ir žiemos drabužių kolekciją, kurią ketinta pristatyti „Mados infekcijoje“, bet ir suderinti visas kolekcijos pristatymo detales Čikagoje. Tačiau, pasak kūrėjos, po pristatymo sulauktos pagyros džiugina ir motyvuoja.

„Amerikiečiai buvo sužavėti, gyrė tiek originalius drabužius, tiek galvos apdangalus bei visą kolekcijos pateikimą. Čikagoje užmezgėme daug naudingų ryšių, nes po kolekcijos pristatymo vyko įvairūs susitikimai dėl plėtros bei ateities renginių ir įvairių projektų“, – džiaugėsi L. Dailidėnienė.

Dėvimajai madai skirtoje kolekcijoje Čikagoje dizainerė pristatė drabužius, kuriuos įkvėpė paukščio plunksnos motyvas. Vilna, pūkas, šiuo metu itin madingas neoprenas, kimšti ir pūsti audiniai, glotni, plona tarsi šlapia, specialiai apdirbta vilna ir medvilnė, šilkas, žakardinis trikotažas – tai kolekcijos audiniai. Kirpimo linijos švarios, sukonstruotos tarsi popieriaus lankstiniai, derintos su lengvai krintančiais ir drapiruotais audiniais.

Užsienyje L. Dailidėnienė savo kūrybą pristato jau ne pirmą kartą: praėjusią vasarą dizainerė kolekciją pristatė Vienos mados renginyje „Fashion for Europe“, kuris buvo skirtas didžiausiam Europos dainų konkurso „Eurovizija“ atidarymui. Kūrėja savo drabužių kolekcijas yra pristačiusi Honkonge, Rygos mados savaitės renginyje ir kitur. Pastarieji metai L. Dailidėnienei buvo itin intensyvūs. Dizainerė ne tik dalyvavo tarptautinėse parodose, konkursuose, mados pristatymuose, bet ir rudenį atidarė savo mados namus „Laura Daili Vilnius“.

Nuotraukų autorius Darrell White

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: