Pradinis / Renginiai, pramogos / Šeštadienį skautai Vilniuje budins pavasarį

Šeštadienį skautai Vilniuje budins pavasarį

Balandžio 21 dieną garsiai atšvęsti skautybės gyvavimo šimtmečio Vilniaus miesto centre susirinks skautai iš visos Lietuvos. Dalyvių laukia koncertas, pramogos ir įvairios veiklos, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik skautai, bet ir miestiečiai.

Šventę pradės iškilminga eisena nuo Nepriklausomybės aikštės, nusidrieksianti per visą Gedimino prospektą. Susirinkę Katedros aikštėje skautai tradiciškai atliks iškilmingą rikiuotę, kurioje dalyvius sveikins socialinės apsaugos ir darbo ministras, renginio globėjas Linas Kukuraitis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, Lietuvos skautiškų organizacijų apskritojo stalo pirmininkas Vaidas Ulkė.

Po rikiuotės skautai išsiskirstys vykdyti skautiškų veiklų. Tiesa, neilgam, nes jau 15 valandą visi šventės dalyviai ir miesto gyventojai kartu susitiks Vingio parke, kur lauks šventinis koncertas. Ant scenos išvysime grupes „Poliarizuoti stiklai“, „Baltas kiras“, „Black biceps“, „5 Maironio pirštai“ bei „Grupė J.I.“, kurios neleis šventės dalyviams nusėdėti ir skatins džiaugtis šeštadieniu sostinėje.

Renginio metu skautai kviečia ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir sužinoti daugiau apie skautiškas organizacijas, nevyriausybinių organizacijų veiklą, projektus Lietuvoje. Užsiėmimus ir pramogas išbandyti kvies ne tik skautai, bet ir skautų draugai – šventėje dalyvaus net 15 įvairių organizacijų ir iniciatyvų.

Budink pavasarį kartu su 2000 skautų iš visos Lietuvos! Renginys nemokamas.

Renginio programa:

10.00 val. Eisena Gedimino prospektu

11.00 val. Rikiuotė Katedros aikštėje

12.00 val. Skautiška programa amžiaus grupėms

15.00 val. Šventės Vingio parke pradžia

16.00 val. Koncertas

18.30 val. Renginio pabaiga

Renginį globoja Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Renginio partneriai – Vilniaus m. savivaldybė. Renginį remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Jaunimo reikalų departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top