Pradinis / Aktualijos / Šiaulius sudrebino 782-asis miesto gimtadienis

Šiaulius sudrebino 782-asis miesto gimtadienis

„Šiaulių dienos 782“ šeštadienį, rugsėjo 8-ąją, sudrebino Šiaulius. Nors visą dieną mieste šurmuliuojančių renginių metu šiauliečių netrūko, į baigiamąjį šventinį koncertą suplūdo dešimtys tūkstančių miestiečių, norinčių pašėlti su garsiausiomis Lietuvos žvaigždėmis.

Nuo pietų aikštėje prie Šiaulių arenos veikė Žaidimų kiemas, kuriame ir mažų, ir didelių laukė virtualiosios realybės pramogos, simuliatorius, įvairiausi žaidimai, dūkti kvietė batutai. Norintys pramankštinti protą ir fantaziją dalyvavo kūrybinėse, technologinėse dirbtuvėse, moksliniuose eksperimentuose ir išmaniosiose edukacinėse veiklose, stebėjo mokslinę demonstracinę veiklą.

Išalkusieji skubėjo į „Foodtruck“ kiemą. Gatvės maistas viliojo gardžiais kvapais ir siūlė ne tik pasimėgauti tradiciniais saldumynais ir užkandžiais, bet ir paragauti išskirtinių, dar neragautų skonių patiekalų. Panašu, kad pasaulyje išpopuliarėję maisto furgonėliai Šiauliuose greit rado savo nišą.

Gimtadienio dieną miesto centre renginių taip pat netrūko. Bulvare tebešurmuliavo šventinis prekymetis ir mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika“, o į Talkšos ežero pakrantę viliojo tarptautinis bigbendų festivalis „Big Band Festival 2018“. Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje vyko išskirtinis koncertas „Tėvo Stanislovo varpai“, kurį šiauliečiams dovanojo Liudas Mikalauskas (bosas), Beata Vingraitė (fortepijonas) ir Valdas Andriuškevičius (klarnetas). Mieste vyko parodų atidarymai, ekskursijos, sporto renginiai, edukacinės programos.

Laukiamiausiu renginiu tapo „Šiaulių dienų“ uždarymo koncertas Šiaulių arenos prieigose. Minia šiauliečių ir miesto svečių linksmai šėlo prie scenos klausydamiesi grupės „Lemon Joy“, atlikėjos G-Jan ir atlikėjų „Beissoul & Einius“. Scenoje pasirodžius legendinei dainininkei Džordanai Butkutei su gyvo garso grupe, ovacijų aidas nusidriekė per visus Šiaulius.

Šventinę nuotaiką viso renginio metu kūrė ir koncerto vedėjai – „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Jie šventės pabaigoje miestiečiams padovanojo ir nepakartojamas šventines „Radistų DJ‘s“ dūzges.

Koncerto kulminacija tapo įspūdingas muzikinis fejerverkas, kuris ryškiomis spalvomis nuspalvino Šiaulių miesto padangę ir tūkstančiams šiauliečių suteikė nepamirštamų akimirkų.

Šventės rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

Organizatorių nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top