Pradinis / Kinas, muzika, TV / Simona Burbaitė atvirai apie savęs alinimą: „Norėjau būti pripažinta kitų žmonių“

Simona Burbaitė atvirai apie savęs alinimą: „Norėjau būti pripažinta kitų žmonių“

Modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė įsitikinusi, kad grožio kultas šiuolaikinėje visuomenėje yra per didelis. Visa tai mergina patyrė savo kailiu. „Paradoksalu, kad skaičiai ant svarstyklių mažėjo, o aš kaip nebuvau laiminga, taip nebuvau“, – laidoje „Kitu kampu“ prisipažino ji.

S. Burbaitė prisiminė, kad visos bėdos ją užklupo netikėtai. „Aš ėmiau stambėti pačiu negeriausiu vaikui metu – paauglystėje. Visokių replikų išgirsdavau. Grįždavau iš mokyklos namo verkdama ir galvodavau, kodėl man taip yra. Tada nusprendžiau, kad noriu keistis“, – pasakojo ji.

Pirmuosius drastiškus eksperimentus su savo svoriu mergina pradėjo 14-os: „Iš pradžių namie ėmiau daryti atsispaudimus ir atsilenkimus. Sąžiningai kiekvieną dieną po 30. Tai man nepadėjo. Kaip tyčia išgirdau, kad draugė laikosi dietos. Tada ir pasidėjo…“

Anot S. Burbaitės, tuo metu jai buvo visiškai nė motais, kokiomis priemonėmis ir kokia kaina ji pasieks savo tobulas apimtis. „Norėjau būti pripažinta kitų žmonių, kad aš nestora, kad aš – ne kiaulė. Taip, pasiekiau tuos skaičius, bet pasekmės buvo žiaurios. Plaukų slinkimas, nėra jėgų, vaikštai išbalusi, tave nuolat krečia drebulys, esi arba alkana, arba persivalgiusi. Buvau labai arti bulimijos“, – kalbėjo tinklaraštininkė.

Paradoksalu tai, kad, pagaliau pasiekusi savo svajonę ir išvykusi kaip profesionalus modelis į užsienį, mergina suprato, jog tai ne jai. „Nenoriu būti vertinama pagal išvaizdą. Vertinkime žmogų pagal tai, koks jis yra, o ne pagal tai, kaip jis atrodo“, – sakė Simona.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: