Pradinis / Kinas, muzika, TV / Šių metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai pažers daug naujovių

Šių metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai pažers daug naujovių

1 (17)

Penktadienio vakarą „Compensos“ koncertų salėje vyks jau 9-ieji Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Vos kelioms dienoms likus iki didžiojo renginio, kurį tiesiogiai transliuos LRT televizija, organizatoriai atskleidė, kas pasirodys ant iškilmingos ceremonijos scenos ir ves renginį. Apdovanojimams diriguos talentingas režisierius ir aktorius Mykolas Vildžiūnas.  

„Jei labai reikia, tai mane galima vadinti apdovanojimų vedėju, – juokėsi režisierius ir aktorius M. Vildžiūnas. – Ceremonija bus graži, nes mes norime pagerbti tuos, kurie dirbo visus metus. Tai yra šventė, kuri turi būti graži, nuosaiki, pagerbianti ir įvertinanti kiną.“

Apdovanojimų organizatoriai Lietuvių kino akademija jau ne kartą pabrėžė, kad šiemetiniai nacionalinio kino apdovanojimai bus kitokie nei iki šiol buvę ir pažers daug naujovių. Todėl ir M. Vildžiūną ant scenos išvysime vieną, o ne su žavinga partnere ar partneriu, kaip buvo įprasta matyti.

M. Vildžiūnas atskleidė, kad jis ne tik bus renginio vedėjas, bet ir yra ceremonijos režisieriaus asistentas. „Mes nenorime šių apdovanojimų daryti senoviškų ir jau matytų, todėl kiekvienais metais juos pristatome ir bandome padaryti naujoviškus, įdomius ir vertus žiūrėti. Šiemet į apdovanojimus sudėta labai daug darbo ir kūrybiškumo. Suburta gera ir profesionali komanda. Mes norime, kad apdovanojimai būtų įdomūs renginio svečiams, nominantams ir televizijos žiūrovams“, – kalbėjo Mykolas.

M. Vildžiūnui puikiai pažįstamas apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laukimo jaudulys, mat 2014 metais jo režisuotas filmas „Nesamasis laikas“ buvo nominuotas net šešiose kategorijose. Šiemet Mykolas nesirungs dėl prestižinės gervės statulėlės, todėl sako, kad jaudulys yra tikrai mažesnis.

„Būti nominuotam yra labai smagu, bet kartu jauti tam tikrą įtampą ir nerimą. Tai yra kur kas sudėtingesnė būsena nei atėjus kaip svečiui ar vedant patį renginį. Ši šventė nominantams yra sudėtinga, nes jie ne tik džiaugiasi, bet ir jaudinasi. O mes su kūrybine komanda darome viską, jog ši ceremonija būtų tokia gera, kad žiūrovai suprastų, jog ir kitais metais reikia ją žiūrėti“, – pasakojo renginio vedėjas ir režisieriaus asistentas.

Neseniai visą žiniasklaidą apskriejusi žinia, kad jis kartu su žmona aktore Oneida Kunsunga po kelių mėnesių sulauks šeimos pagausėjimo, šį pavasarį jam padarė ypač džiaugsmingą.

„Kiekvienas pavasaris mano gyvenime turi ateiti su naujovėmis ir kiekvienu pavasariu aš džiaugiuosi. Tačiau šis pavasaris yra džiugesnis nei įprastai“, – santūriai prisipažino M. Vildžiūnas.

2016 metų „Sidabrinės gervės“ statulėlės bus įteiktos jau šį penktadienį, gegužės 27 dieną, koncertų salėje „Compensa“. 9-uosius metus vyksiančius apdovanojimus tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Primename, kad pirmą kartą bus transliuojama „Sidabrinės gervės“ raudonojo kilimo eisena, kurioje išvysime ryškiausias Lietuvos kino asmenybes. Tiesioginė raudonojo kilimo transliacija – per LRT „Kultūros“ kanalą nuo 17.30 val. Besirenkančius svečius kalbins LRT vedėjai Eglė Daugėlaitė ir Richardas Jonaitis.

Nuotr. Dariaus Gražio

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: