Pradinis / Aktualijos / Šokėjai I. Žukauskaitė ir E. Sodeika – Europos čempionai

Šokėjai I. Žukauskaitė ir E. Sodeika – Europos čempionai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas. Jame triumfavo Lietuvos atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“).

Naujieji Europos čempionai finale surinko 196,084 balo ir įveikė pagrindinius konkurentus Francesco Galuppo ir Deborą Pacini iš Italijos, įvertintus 189,833 balo.

Kita Lietuvos šokėjų pora Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ ir Kauno Editos Daniūtės šokių studija) surinko 186,957 balo ir finale užėmė ketvirtą vietą, nusileidę rusams Evgenyjui Mošeninui ir Danai Spitsynai, gavusiems 188,544 balo ir iškovojusiems bronzos medalius.

Finale taip pat šoko poros iš Rusijos ir Estijos. Varžybose dalyvavo 62 poros.

E. Sodeika ir I. Žukauskatė praėjusiais metais laimėjo pasaulio ir Europos čempionatų sidabro medalius. Šokėjus treniruoja Kauno sportinių šokių klubo „Kaspinas“ treneriai Giedrius Januškevičius ir Daiva Dackevičienė.

Ši pergalė Europos čempionate jiems labai svarbi ir reikšminga prieš lapkritį Vilniuje vyksiantį pasaulio čempionatą.

V. Lacitis ir V. Golodneva yra laimėję Europos čempionato bronzos medalius ir tapę pasaulio čempionato finalininkais. Šokėjų porą treniruoja Vilniaus „Dileksos“ treneris Juozas Aleksandravičius ir Kauno Editos Daniūtės šokių studijos trenerė Edita Daniūtė.

Lietuvos sportinių šokių federacijos nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: