Pradinis / Sportas / JAV moksleiviams irklavimas padėjo atrasti Lietuvą

JAV moksleiviams irklavimas padėjo atrasti Lietuvą

Sarasotoje (JAV) vykęs 2017 metų pasaulio irklavimo čempionatas išgarsino Lietuvos vardą ne tik dėl mūsų porinės keturvietės laimėtų aukso medalių. Apie mūsų šalį visai dėl kitos su čempionatu susijusios priežasties sužinojo vietos moksleiviai, kurie iki tol apie Lietuvą nebuvo girdėję.

Pasaulio čempionato organizatoriai prieš varžybas skirtingoms Sarasotos mokykloms pavedė parengti visas čempionate dalyvaujančias šalis pristatančius didelius plakatus.

Lietuva atiteko Bookerio vidurinei mokyklai, o geriausiu buvo išrinktas moksleivės Jaylah Wilson piešinys. Jį pasaulio čempionato organizatoriai atspausdino dideliu formatu ir pakabino varžybų vietoje.

„Apie Lietuvą nežinojau nieko, todėl ieškojau išskirtinių ir istorinių dalykų, o apačioje įterpiau irklavimą. Jie mėgsta oro balionus, taip pat yra katalikai, todėl čia yra Kryžių kalnas. O pastatas (Vilniaus katedra) yra svarbi susirinkimų vieta. Balti gandrai yra labai įprasti ten, jie juos myli“, – taip Sarasotos tinklalapiui YourObserver.com savo kūrinio detales išaiškino J. Wilson.

Straipsnio autorius Ryanas Kohnas savo teksto pabaigoje iniciatyvos autoriais pasidžiaugė taip: „J. Wilson apie Lietuvos kultūrą dabar žino daugiau už mane, ir tai yra puiku.“

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top