Pradinis / Sportas / Pasaulio veteranų žaidynėse Lietuvos irkluotojai iškovojo keturis medalius

Pasaulio veteranų žaidynėse Lietuvos irkluotojai iškovojo keturis medalius

Naujojoje Zelandijoje, Oklando mieste, vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse Lietuvos irkluotojai iškovojo net keturis medalius.

Amžiaus grupėje per 75 metų vilnietis, buvęs irklavimo treneris Karolis Nutautas vienviečių valčių klasėje tapo pasaulio čempionu, o dvivietėje kartu su australu iškovojo bronzos medalius. K. Nutautas ir anksčiau buvo iškovojęs ne vieną medalį pasaulio veteranų žaidynėse.

55–60 metų amžiaus grupėje Vida Šatienė tapo pasaulio čempione aštuonviečių valčių klasėje. Savo ekipaže ji buvo vienintelė Lietuvos sportininkė.

Per 60 amžiaus grupėje Arūnas Šatas aštuonviečių valčių klasėje įvairiataučiame ekipaže iškovojo bronzos apdovanojimą.

Įdomu tai, kad Lietuvos irkluotojai Naujosios Zelandijos galėjo taip ir nepasiekti. Honkongo oro uoste apsaugos darbuotojai konfiskavo lietuvių irklus, juos fotografavo ir matavo. Be to, mūsų šalies atstovai atsisakė skristi be irklų, nors jų bagažas jau buvo atiduotas skrydžiui.

„Oro uosto darbuotojams buvo visiškai nusispjauti į tai, kad visame pasaulyje kelionės su irklais yra visiškai normalus dalykas. Buvome priblokšti“, – pasakojo Arvydas Bulovas, vienas iš kelionėje dalyvavusių lietuvių irkluotojų.

Galiausiai skrydis buvo atidėtas, o su Honkongo oro uosto darbuotojais pavyko susitarti, tad lietuviai sėkmingai pasiekė Oklendą.

www.lif.lt

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top