Pradinis / Sportas / Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su sužadėtiniu ryžosi gyvenimo būdo pokyčiams

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė su sužadėtiniu ryžosi gyvenimo būdo pokyčiams

„Pakeitėme gyvenimo įpročius jau prieš keturis mėnesius. Anksčiau dienotvarkė buvo visai kitokia.  Man ir Mantui  tai – naujas potyris“, – kalbėjo „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Dar žiemos pradžioje Mantas Pitkauskas sužadėtinei pasiūlė šiek tiek pakoreguoti kasdienės mitybos įpročius ir reguliariau sportuoti. Tituluota gražuolė mylimojo idėją palaikė nedvejodama.

Pora kas rytą pasigamina įvairių vaisių gėrimą. Dažniausiai  iš  avokadų, bananų, apelsinų ar ananasų ir sumaišo juos su kokosų pienu. Kartais Rūta ir Mantas vaisių kokteilius pakeičia į įvairių grūdų košę ar varškę su trintomis uogomis.

„Anksčiau mūsų pusryčiai buvo gerokai sotesni ir kaloringesni“, – pasakojo R. E. Mazurevičiūtė.

Balandžio 23 d. Kaune rengiamam „Ąžuolyno bėgimui“ besiruošiantys sužadėtiniai jau ne vieną mėnesį vakarus leidžia  sporto klube. Penkis kartus per savaitę – dviračių treniruotėje arba bendroje kūno rengybos salėje. Paprastai  sportui skiria apie porą valandų.

Pietums Rūta ir Mantas renkasi daržovių sriubas, o daržoves prie antro patiekalo dažniausiai troškina orkaitėje arba šviežias pagardina alyvuogių ar moliūgų sėklų aliejumi, atsisako tiek majonezo, tiek grietinės.

„Labai mėgstu įvairius prieskonius, jų neatsisakiau“, – sakė kasmet pavasarį su šimtais bėgimo gerbėjų į Kauno Ąžuolyną savęs išmėginti atvykstanti žinoma mergina.

Pakoregavus gyvenimo būdą, jos kūno svoris per daug nepakito. Tačiau atsirado lengvumo jausmas, daugiau energijos ir noro pasigaminti kažką kitaip. Anot R. E. Mazurevičiūtės, netgi namų ruoša, galima sakyti, tapo malonesnė.

„Anksčiau niekada su Mantu pusryčių nederindavome. Viskas vykdavo spontaniškai. Kiekvienas sau kažką paskubomis rasdavome kepyklėlėje ar parduotuvėje prie darbo. O dabar tariamės, deriname, ką gaminsime“, – su šypsena sakė tituluota gražuolė.

Šiuo metu kasdien pora į parduotuves nebėgioja, stengiasi apskaičiuoti ir apmąstyti, ko prireiks iš anksto, todėl reikiamus produktus įsigyja kartą per savaitę.

Nauji gyvenimo įpročiai netruko duoti teigiamų rezultatų.

„Sužadėtinis pajuto, kad beveik 5 kilogramų atsikratė. Gyventi tapo lengviau. Mums pradeda patikti naujasis gyvenimo būdas, tikiuosi, kad greitai ir neatsibos“, – patikino R. E. Mazurevičiūtė.

Asmeninio archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top