Pradinis / Sportas / Šuolių į vandenį pasaulio čempionate – 8 medaliai

Šuolių į vandenį pasaulio čempionate – 8 medaliai

Budapešte surengtame šuolių į vandenį pasaulio čempionate puikiai pasirodė Lietuvos veteranai. Jie iškovojo net 8 medalius: 1 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos.

Pasaulio čempione tapo Kauno šuolių į vandenį veteranų klubo „Salto“ atstovė Asta Girdauskienė. 55–59 m. amžiaus grupėje ji neleido niekam suabejoti savo pranašumu šuolių nuo žemiausio tramplino rungtyje.

Po šuolių nuo 3 m tramplino ir bokšto rungties A. Girdauskienė užlipo ant antrojo apdovanojimų laiptelio.

Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusi Liucija Balsienė džiaugėsi antrąja vieta 1 m tramplino rungtyje. Vilniaus šuolių į vandenį klubo sportininkės sąskaitoje – 8-a ir 4-a vietos šokant nuo 3 m tramplino ir bokšto.

Vyrų 75–79 m. amžiaus grupėje 3 medalius iškovojo Lietuvai atstovaujantis amerikietis Johnas Deiningeris. Pasaulio vicečempionu veteranų klubo „Salto“ narys tapo bokšto rungtyje, o šuolių nuo abiejų tramplinų rungtyje jis pasidabino bronzos apdovanojimais.

65–69 m. amžiaus dalyvių grupėje vilnietis Kęstutis Autukas pasiekė antrą rezultatą bokšto rungtyje, o šokdamas nuo žemiausio aukščio tramplino liko per laiptelį nuo nugalėtojų pakylos.

Dar vienas veteranų klubo „Salto“ atstovas Kostas Karpavičius 70–74 m. amžiaus grupėje šoko tik nuo bokšto ir užėmė 5-ą vietą.