Pradinis / Sportas / Tarp stipriausių Europoje – net penki lietuviai

Tarp stipriausių Europoje – net penki lietuviai

Prahoje surengtame Europos jaunių ir jaunimo SAMBO čempionate tarp 280 sportininkų iš  23 Senojo žemyno šalių Lietuvos atstovai iškovojo penkis medalius. Sidabrą iškovojo Sandra Žievytė, o bronziniais medaliais apdovanoti: Vaiga Čečytė, Akvilė Titorenko, Justina Kazlauskaitė ir Martynas Kvedaras.

Sandra Žievytė. Asmeninio archyvo nuotr.

Geriau sekėsi jaunimo amžiaus grupės kovotojams – jie iškovojo tris iš penkių apdovanojimų. Tarp 1997–1998 gimimo metų sportininkų aukščiausios prabos medalį iš lietuvių pelnė Sandra Žievytė iš Jurbarko (trenerė Diana Arlauskaitė), kuri svorio kategorijoje iki 60 kg tik finale nusileido Baltarusijos atstovei. Kitus du apdovanojimus pelnė Akvilė Titorenko iš Klaipėdos svorio kategorijoje iki 80 kg (treneriai Jonas Tilvikas ir Mindaugas Raila) ir biržietis Martynas Kvedaras (treneriai Mindaugas Simėnas ir Alfredas Kuprevičius) svorio kategorijoje iki 68 kg. Jie mažajame finale įveikė savo varžovus ir iškovojo trečiąsias vietas.

Tarp jaunių (gimusių 1999–2000 m.) bronziniais apdovanojimais pasipuošė dvi merginos. Rokiškietė Vaiga Čečytė svorio kategorijoje iki 60 kg (trenerė Gita Čečienė) ir Justina Kazlauskaitė iš Klaipėdos svorio kategorijoje +75 kg (treneris Jonas Tilvikas ir Mindaugas Raila).

Po Čekijos sostinėje pasibaigusio čempionato laukia suaugusiųjų Europos čempionatas, kuris vyks gegužės mėnesį Minske. O geriausiai pasirodę jaunių ir jaunimo amžiaus grupių imtynininkai ruošis pasaulio čempionatui, kuris vyks spalio mėnesį Serbijoje.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top