Pradinis / Sportas / Trečiajame pasaulio taurės etape Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį

Trečiajame pasaulio taurės etape Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį

Trečiajame pasaulio taurės etape Nyderlandų mieste Eindhovene pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu.

Pirmąją varžybų dieną 100 m plaukimo krūtine finale lietuvaitė nuotolį įveikė per 1 min. 3,79 sek. ir įrodė, kad kluptelėjimas pasaulio taurės varžybose Maskvoje, kai jai nepavyko patekti tarp 8 pajėgiausių plaukikių, buvo atsitiktinis.

Nugalėtoja tapo šios rungties pasaulio čempionė Alia Atkinson iš Jamaikos, distancijoje užtrukusi 1 min. 2,67 sek.

Atrankoje abi plaukikės užfiksavo identišką rezultatą (1 min. 04,75 sek.), tačiau kovoje dėl aukso jamaikietė nuo pirmųjų metrų išsiveržė į priekį ir savo pranašumu suabejoti neleido.

Eindhovene R. Meilutytė dalyvaus ir 50 m plaukimo krūtine sprinte.

Pasaulio taurės varžybos vyksta trumpajame 25 m baseine.