Pradinis / Sportas / Sportininkai iš visos Lietuvos varžėsi Telšių dviračių trasoje

Sportininkai iš visos Lietuvos varžėsi Telšių dviračių trasoje

 

Šeštadienį prie Germanto ežero esančios vilos vyko „Žemaitijos taurės 2014“ Telšių etapo varžybos. Tai dalis jau kelintus metus visoje Žemaitijoje vykstančio didelio sporto renginio. Jo metu sportininkai važiuoja dviračiais, bėga, orientuojasi miške, plaukia baidarėmis, slidinėja. Už kiekvieną rungtį gauna taškų, šie sumuojami, ir geriausių rezultatų pasiekę sportininkai metų gale yra apdovanojami.

Telšiai turi kalnų dviračių trasą (34 km). Ją suplanavo, įrengė ir prižiūri Telšių orientavimosi sporto klubas. Šiuo metu klubas vienija 40 suaugusių telšiškių, kurie aktyviai sportuoja (važinėja dviračiais, orientuojasi vietovėje, bėgioja, slidinėja). Kasmet Lietuvoje augant sportuojančių žmonių skaičiui, auga ir miesto sporto klubas.

Savaitgalį susirinkę kalnų dviračių sportininkai iš visos Lietuvos (jų buvo per 190), varžėsi 15 amžiaus grupių. Vaikai, vieni ar su tėveliais, mielai važiavo 2 km trasa, už pastangas kiekvienas buvo apdovanotas „Žemaitijos pieno“ saldžiaisiais produktais.

Suaugusiesiems teko įveikti visą 34 km trasą. Greičiausiai visą trasą dviračiu įveikė Domas Manikas iš Salantų, Skuodo raj. (jo laikas 1:09:33,2), antras liko Donatas Mickus iš Šiaulių sporto klubo „S-Sportas“ (1:10:40.02), trečias – Arnas Pelaitis iš Panevėžio, komandos „Vasarė Kenda-team“ (1:10:40.6). Šie vaikinai varžėsi elito grupėje.

Sportininkų apdovanoti iš Telšių dviračiu atvyko Telšių miesto meras Vytautas Kleiva su bičiuliais. Sportininkų saugumą kertant judresnius kelius užtikrino Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ekipažai. Dviratininkų troškulį malšino įmonės „Baltijos mineraliniai vandenys“ vanduo „Tichė Sport“.

Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad Telšiuose daugėja ne tik sportininkų, bet ir verslininkų, norinčių parodyti, ką gamina ar kokias paslaugas teikia. Jie gausiai apdovanojo varžybų dalyvius.

Telšių orientavimosi sporto klubo „Telšiai“ informacija
www.telsiu.info

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: