Pradinis / Grožis ir mada / Stilistas – apie „Sidabrinės gervės“ renginio svečių stilių

Stilistas – apie „Sidabrinės gervės“ renginio svečių stilių

Lietuvoje vis dažniau organizuojami prabangūs ir didelio visuomenės dėmesio susilaukiantys renginiai. Vienas tokių – tradiciniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Gegužės 27-ąją jau devintą kartą rengiami apdovanojimai į iškilmingą ceremoniją sukvies būrį Lietuvos kino, verslo, politikos ir pramogų pasaulio įžymybių, kurios stengsis pademonstruoti nepriekaištingą ir prabangų stilių.

Ne vienos Lietuvos žvaigždės pamėgtas ir nuo pat pirmųjų metų „Sidabrinės gervės“ stiliumi besirūpinančio Kęsto Rimdžiaus komandoje dirbantis stilistas Joringis Šatas sako, kad didžiausia klaida, kurią daro žmonės eidami į tokius iškilmingus renginius, yra savo įvaizdžio „nupiginimas“.

„Geriau atrodyti kukliau nei stengtis save padabinti nereikalingais aksesuarais ar apnuoginti kūno vietas, kurios atkreips dėmesį į figūros problemas ar amžių. Dažnai net puikiai parinktą suknelę gali sugadinti netinkamo atspalvio pėdkelnės, kurias reikėtų derinti prie savo odos spalvos ir batelių. Be abejo, svarbi įvaizdžio detalė yra manikiūras, pedikiūras, makiažas ir šukuosena. Jei plaukai „šauks“, kad pritrūko valandos pasiruošimui, neišgelbės niekas. Tokiu atveju geriau tvarkingai sušukuoti plaukai nei išsidraikiusios garbanos“, – patarimus dalijo stilistas.

J. Šatas pabrėžė, kad vienas blogiausių variantų – tai pėdkelnės ir atviri bateliai. Stilistas priminė, kad ir vyrams derėtų nepamiršti savo aprangos: „Jei atsisėdus matomos nuogos blauzdos, vadinasi, kojinės yra gerokai per trumpos. Tokia klaida sugadintų net ir paties įtakingiausio žmogaus, pasipuošusio nuostabiu kostiumu ar smokingu, įvaizdį.“

Stilistas J. Šatas peržvelgė „Sidabrinės gervės“ viešnias ir pateikė savo vertinimus. Apdovanojimų organizatoriai kviečia išrinkti, Jūsų nuomone, pačią stilingiausią viešnią!

Anastasija

Aktorė Anastasija Marčenkaitė (kairėje). Pati mergina yra labai graži, o suknelės modelis puikiai tinka raudonajam kilimui. Suknelė tikrai išskirtinė, tačiau plona, šviesi, languota medžiaga ją supaprastina. Pasirinkus ryškesnes spalvas ir vienspalvį, pavyzdžiui, tamsiai raudoną ar net juodos spalvos, sunkesnį audinį, suknelė taptų kur kas prabangesnė. Tada Anastasija pretenduotų į gražiausiai pasipuošusių aktorių trejetuką.

2

Giedrė Žickytė (viduryje). Giedrė vilki Juozo Statkevičiaus suknelę. Kaip žinoma, šio dizainerio suknelės yra tikri meno kūriniai, tačiau jos reikalauja išbaigtumo. Giedrė prašovė pasirinkdama batelius ir delninę, kuri labiau tiktų kasdienai. Suknelė nesiekia žemės, todėl tokia avalynė nėra tinkama. Reikėtų rinktis klasikinius smailianosius aukštakulnius, nes dabar Giedrė atrodo tarsi basa.

3

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Graži ir puikios figūros moteris puošia visus renginius. Suknelė tikrai atkreipia dėmesį ir netgi neįimtas suknelės viršus neišdarko Indrės formų. Kadangi suknelė ganėtinai uždara, skeltukas galėtų būti kiek gilesnis. Tačiau ir šiuo atveju jis subtiliai apnuogina Indrės koją. Maži aksesuarai dera, nes dideli papuošalai prie tokios suknelės greičiausiai Indrę paverstų ne karaliene, o kalėdine eglute.

4

Larisa Kalpokaitė. Elegantiška klasika. Suknelės modelis pagal aktorės figūros tipą parinktas tobulai. Visos įvaizdžio detalės yra vietoje ir nieko nesinori nei pridėti, nei nuimti. Nors suknelė nėra vakarinė, tačiau puikiai tinka Larisai, o aukštakulniai ir perlų vėrinys įvaizdžiui suteikia moteriškumo, solidumo.

5

Vaida Skaisgirė. Tikra prabangi elegancija. Aksominis suknelės viršus pabrėžia moteriškas formas, o laisvas sijonas suteikia lengvumo. Apnuoginti pečiai puikiai tinka Vaidos figūros ir amžiaus moteriai. Smaragdiniai aksesuarai juodai suknelei suteikia gaivumo ir prabangos prieskonį. Vaida atrodo nepriekaištingai.

6

Nijolė Narmontaitė. Tokio kirpimo suknelės viršus, padabintas gėle, labiau primena pajūrio variantą ir neprideda nei grožio, nei subtilumo. Suknelės spalva puiki, tačiau ant raudono kilimo pasirodyti su raudonais bateliais nederėtų. Jie žmogų sulieja su kilimu ir taip drabužis netenka vaizdo. Tačiau Nijolės šypsena atperka visas stiliaus klaidas.

7

Televizijos prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius. Kombinezonas puikus. Įdomu, stilinga ir nestandartiška. Jeigu diržas vizualiai pabrėžtų moters liemenį ir aukštakulniai ją išaukštintų – derinys atrodytų nepriekaištingai. Dominyko įvaizdis taip pat puikus – jaunatviška, žaisminga, tačiau vis tiek nenutolta nuo elegancijos. Pats eičiau į renginį su tokia eilute. Plačios kelnės, pailgintas švarkas ir ryškūs batai – labai stilinga.

8

Jolanta Svirnelytė su drauge. Tai suknelės, kurios labiau tinka eiti prie jūros nei ant raudonojo apdovanojimų kilimo. Taip pat netinkamai parinktas suknelių ilgis. Atrodo, kad trūksta kelių centimetrų. Na bet jei tikslas buvo ryškiomis spalvomis atkreipti į save dėmesį – tai jis pasiektas.

Janina_Butkeviciene

Janina ir Algirdas Butkevičiai. Ponia Janina atrodo labai elegantiškai, o jos suknelės ilgis puikus. Suknelė itin puošni, neapkrauta nereikalingais aksesuarais ir pabrėžia moteriškas formas. Tai viena iš raudonojo kilimo karalienių.

10

Aktorė Grėtė Indičianskytė (kairėje). Grėtės suknelė tikrai atrodo prabangiai ir pabrėžia jos liemenį. Vienintelis dalykas, rėžiantis akį, – netinkama delninė. Ji turėtų būti mažesnė bei griežtesnės formos. Dabar ji gadina gražų įvaizdį.

11

Balerina Simona Paciukonytė. Simonos suknelė yra ne tik gražaus modelio, bet ir pasiūta iš dailaus audinio. Ji suteikia elegancijos ir rafinuotumo. Pakeitus diržą, kuris labiau primena juostą dovanoms surišti, į kiek tvirtesnį ir apavus juodus smailianosius aukštakulnius, Simona atrodytų puikiai.

12

Irena Marozienė su drauge. Kelnės visada suteikia išskirtinumo, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiek kasdienai, tiek renginiui. Skatinu visas moteris ir merginas, kurioms tik leidžia figūra, turėti nors vienas plačias kelnes. Tačiau šiam įvaizdžiui trūksta aksesuarų. Čia puikiai tiktų masyvūs auskarai ir apyrankė. Pakeitus grubius batelius ir uždėjus keletą detalių, moteris atrodytų puikiai. Irena liko ištikima savo stiliui ir dar kartą pasipuošė gėlės aksesuaru.

Kasmet didelio visuomenės dėmesio susilaukiantys apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ šiemet vyks gegužės 27-ąją 18.30 val. ir bus tiesiogiai transliuojami per LRT televiziją. Jau devintą pavasarį į Lietuvą sugrįžtančių apdovanojimų organizatoriai LiKA ir Lietuvos kino centras pagerbs iškiliausius ir labiausiai nusipelniusius kino kūrėjus. Prestižinių apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ globėjas yra Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

LiKA informacija ir nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: