Pradinis / Grožis ir mada / Svarbiausios artėjančių švenčių aprangos ir makiažo tendencijos

Svarbiausios artėjančių švenčių aprangos ir makiažo tendencijos

Įsibėgėjus pasiruošimui didžiausioms metų šventėms, mes, lietuvės, galvojame ne tik apie šventinį meniu, dekorą, dovanas, bet ir apie savo įvaizdį. Apie svarbiausias artėjančių švenčių drabužių ir makiažo tendencijas kalbinome Kauno vestuvinių ir proginių suknelių salono „A&R“ direktorę Ritą Sinkevičienę ir profesionalaus makiažo meistrę Eveliną Mironenko.

Šventinis spindesys

Anot Ritos Sinkevičienės, viena populiariausių šio rudens ir žiemos šventinės aprangos tendencijų – blizgantys žvynai, žėrintis įvairių spalvų spindesys. Tviskantys drabužiai derinami tiek su tokiais pat ryškiais ir stambiais, tiek su tradiciniais aksesuarais. Svarbiausia – jaustis savimi, pabrėžia R. Sinkevičienė.

„Šiais metais sulaukiu daugybės klienčių, norinčių pasipuošti įmonės vakarėliams ir Naujųjų metų teminiams vakarėliams. Pasirinkusi šį įvaizdį, moteris jausis drąsi, pasitikinti savimi, atrodys šventiškai ir originaliai!“ – sako pašnekovė.

Klasika. Paprastumas – tobulumo garantas

R. Sinkevičienės teigimu, šį rudenį ir žiemą madingi ne tik klasikiniai žemės atspalviai, bet ir šaltajam sezonui nebūdingos ypač sodrios spalvos, kaitinantis raudonis, rūdžių oranžinė, geltona ir žalia, gyvybinga ultramarino mėlyna, rožinė ir 2018 metų spalva tituluota ultravioletinė. 2019 metų spalva paskelbtas gyvojo koralo atspalvis.

„Rekomenduoju nepamiršti visada madingų klasikinių spalvų – juodos, baltos, raudonos. Tai yra visa apimantis ir niekada nepavedantis klasikinių spalvų derinys. Jų grožis absoliutus!“ – pataria Rita.

Šventinio makiažo tendencijos

Tarp 2018–2019 metų rudens ir žiemos makiažo tendencijų pirmauja natūralus, arba „nude“, makiažas, kuris leidžia odai atrodyti natūraliai, spindinčiai ir sveikai. „Jį derinau modeliui prie blizgių suknelių, – komentuoja makiažo meistrė Evelina Mironenko. – Kad oda atrodytų švytinti, ją galima padengti švytėjimą suteikiančiomis priemonėmis arba skaistalais. Lūpas padažyti lūpdažiu, kuris suteiktų kuo natūralesnį  įspūdį, arba rinktis lūpų blizgius.“

Šią žiemą taip pat populiarus ryškus, drąsus ir žaismingas makiažas. Jį E. Mironenko derino modeliui prie klasikinių spalvų suknelių. „Nebijokite ryškinti akis, žaisti su ryškiomis, blizgiomis spalvomis, taip pat pieškite akių kontūro linijas –  šį sezoną jos ne tik platėja, bet ir ilgėja. Galite rinktis spalvotus tušus, ryškius lūpdažius, nes spalvos šį sezoną labai svarbu“, – pataria makiažo specialistė.

2018–2019 m. rudens ir žiemos sezoną dominuoja šios akių šešėlių spalvos: mėlyna, dangiška žydra, neoninė žalia, neoninė geltona bei raudona, auksinė, rožinė, oranžinė ir daug kitų spalvų. „Norint išsiskirti ir sužibėti šventiniu laikotarpiu, patarčiau būti drąsioms ir pažaisti su spalvomis, akių kontūro linijomis bei, žinoma, blizgučiais“, – šypsosi pašnekovė.

Modelis – Lijana Kizelaitė

Nuotraukos – JurArt’s

Komentaras

  1. Kad gražiai atrodyti reikia ne tik tinkamos suknelės ar makiažo, tačiau pasirūpinti ir savo grožiu. Visada buvo gražu ilgi spindintys plaukai, skaisti oda, ilgi nagai, tačiau be viso šito dažnai moteris susiduria su problema, kuri nėra labai matoma, tačiau sukelia daug diskomforto… Gausus prakaitavimas gali sugadini net gražiausią šventę, todėl rekomenduočiau apie prakaitavimo gydymą pasidomėti prieš šventę. Juk mes visos norime jaustis patogiai ir patraukliai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: