Pradinis / Aktualijos / Sveikiname Valstybės dienos proga!

Sveikiname Valstybės dienos proga!

Šiandien minėdami Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną jau dešimtus metus tradiciškai rinksimės giedoti Lietuvos himno. Neįtikėtina, kokią galią turi keletas V. Kudirkos kadaise parašytų eilučių, dabar skambančių ypatingomis mūsų šaliai progomis. Himnas kelia pasididžiavimo jausmą, ypač kai skamba lietuviams iškovojus pergales, sujaudina iki ašarų, primindamas mums istoriją, įkvepia, kai vienu metu yra giedamas tūkstančių žmonių… „Tautiška giesmė“ Valstybės dieną tampa stipria mus visus – gyvenančius Lietuvoje ir svetur – vienijančia jėga. Tokią jėgą turi ir tūkstančius etninei kultūrai neabejingų tautiečių iš visos šalies ir pasaulio šią savaitę subūrusi šimtmečio Dainų šventė „Vardan tos…“.

Portalas ir žurnalas „Lietuvė“ taip pat turi misiją jungti Lietuvoje gyvenančius ir po pasaulį pasklidusius tautiečius, nes mūsų šaliai svarbūs visi. Paskatinti įvertinti savo krašto, jo kultūros unikalumą. Įkvėpti pozityviais pavyzdžiais, kurių mūsų šalyje apstu.

Valstybės dieną linkime Jums pajusti tą vienybės su viso pasaulio lietuviais jausmą ir užrakinti jį savo širdyse, kad jis neišblėstų su sugiedotais paskutiniais „Tautiškos giesmės“ žodžiais.

Mes kiekvienas kasdien savo darbais, poelgiais kuriame Lietuvą. Kai visi drauge siekiame bendro tikslo, viskas tampa įmanoma ir lengviau įgyvendinama. Tolesniame Valstybės kūrimo kelyje būkime viena stipria jėga.

Gražios ir įkvepiančios šventės!

„Lietuvės“ redakcija

Modelis Žaneta Čugaj

Fotografė Gabija Milčiūtė („GaMi photography“)

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: