Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiumas“ kviečia švęsti Mamos dieną

„Kūrybos podiumas“ kviečia švęsti Mamos dieną

„Kūrybos podiumas“ kviečia švęsti gražiausią pavasario šventę – artėjančią Mamos dieną.

Kad Mamos dieną sutiktumėte dar šventiškiau nusiteikusios, balandžio 30 dieną „Kūrybos podiumo“ organizatoriai dovanoja Jums puikų, gerų emocijų, grožio, naujų pažinčių ir susitikimų kupiną renginį jaukioje „Vero Coffee House“ erdvėje Kaune.12–13.30 val. Jūsų lauks praktinis seminaras apie kvepalų istoriją ir paskirtį, išskirtinumą, stilių, pasirinkimą, naudojimą, natūralių aromatų poveikį, namų kvapus ir… laimę. Jį ves kvapų ekspertė ir natūralių kvepalų kūrėja Indrė Morozienė.

Seminaro metu susipažinsime su įvairiais natūraliais aromatais, diskutuosime, kam reikalingi kvepalai, sužinosime, kaip jie atsirado, kaip išsirinkti savitus, originalius, asmenybę ir stilių atitinkančius kvapus, ką daryti, kad namai būtų jaukūs ir stilingi, kad juose sklistų sveikas ir švarus oras, kaip originaliai ir kartu paprastai naudoti kvapus automobilyje, darbe ir kitoje kasdienėje aplinkoje. Lavinsime uoslę ir žaisime kvapnius žaidimus. Ieškosime atsakymų į Jums rūpimus klausimus.

13.30–17.00 val. Jūsų lauks nuostabi fotografė JurArt’s, vizažistės, dailininkės Daivos Tankevičienės nutapyta ir floristinėmis interpretacijomis dekoruota vieta fotosesijai. Ši fotosesija bus skirta mamoms, tad pasikvieskite savo mamą arba vaikus ir drauge įsiamžinkite pačioje gražiausioje nuotraukoje.

Nuo 11 iki 17 val. renginyje dalyvaus papuošalų kūrėjai, jie bus paruošę specialias dovanas mamoms, kurias bus galima įsigyti, pristatys savo kūrybą, naujas mados tendencijas ir padės išsirinkti Jūsų mamai tinkamiausią papuošalą. Taip pat rasite įspūdingų floristinių kompozicijų ir stiklinių sodų.

Registracija į renginį vyksta el. pašto adresu kurybospodiumas@gmail.com
RENGINYS NEMOKAMAS.
Renginio vieta: „Vero Coffee House“, Maironio g. 7, Kaunas
Tel. pasiteirauti: 8 620 44 223, 8 610 27 833.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: