Pradinis / Kinas, muzika, TV / Tadas Rimgaila: „Gyvenime nėra nieko neįmanomo“

Tadas Rimgaila: „Gyvenime nėra nieko neįmanomo“

Tadas Rimgaila ilgai buvo žinomas tik kaip šokėjas, daug kam įsiminė kaip televizijos projektų dalyvis. Tačiau daugiau nei prieš metus jis viešai pademonstravo ir kitą savo talentą – dainuoti, prisijungęs prie žavios šokančių ir dainuojančių vyrų grupės „Džentelmenai“.

Tadas teigė, kad grupė „Džentelmenai“ gimė spontaniškai, o paklaustas, kuo ji išsiskiria iš kitų lietuviškos scenos grupių, šypsodamasis atsakė: „Skiriamės galbūt tuo, kad esame vyrų grupė, be to, dar ir šokame, o ne stovime kaip medžiai.“

Neretai nutinka, kad pradėjusiems dainuoti su grupe atlikėjams anksčiau ar vėliau kyla noras pradėti solo karjerą. Tadas neseniai pradėjo savo akustinius pasirodymus. Tačiau apie solo karjerą kol kas pasvajoja tik nedrąsiai: „Gal ir norėčiau solo, bet manau, kad yra geresnių dainininkų.“

Paklaustas, kuo šiuo metu užsiima, grupės „Džentelmenai“ narys išlieka paslaptingas – teigia kuriantis ambicingus planus.

Tadas ne tik šoka, dainuoja, bet ir veda renginius. Įdomu tai, kad išskirti kurios nors vienos srities kaip svarbesnės ir mielesnės širdžiai jis negalėtų: „Manau, kad viskas yra vienodai miela, nes viskas tarpusavyje labai susiję.“

Renginių vedėjo patirtį Tadas pradėjo kaupti dar mokykloje, šokti – taip pat vaikystėje. Kaip prisimena, į pirmąją šokių treniruotę buvo atvestas mamos.

Vyriškis paklaustas, kokio pobūdžio renginius jam maloniausia vesti, teigia neskirstantis renginių į patinkančius ir nepatinkančius: jam patinka viskas, ko imasi. „Tik gal ne visada būna tinkama nuotaika“, – priduria.

Tadas prisipažįsta, kad kadangi renginiai tapo darbu, šiaip į vakarėlius seniai nebevaikšto.

Paklaustas, kokios savybės reikalingos norint tapti renginių vedėju, Tadas visų pirma pabrėžia išsilavinimą ir kultūringumą. Nors, jo manymu, geriausiai į šį klausimą galėtų atsakyti tie žmonės, kurie samdo renginių vedėjus.

Tadas linki skaitytojams: „Būkit linksmi ir žinokit, kad gyvenime nėra nieko neįmanomo.“

Parengė pilietė reporterė Greta Kondrataitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: