Pradinis / Mokslas ir švietimas / Talentų šventėje pasidžiaugta Kauno moksleivių pasiekimais

Talentų šventėje pasidžiaugta Kauno moksleivių pasiekimais

Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje tradicija jau tapusi Talentų šventė šiemet pateikė netikėtumų – buvo pristatomi ne tik ištisus metus mokyklą garsinę talentai, bet ir neseniai susikūrę neformaliojo ugdymo klubai, kurie jau spėjo visus nustebinti savo pasiekimais.

„Nors nauja žurnalistų grupė susikūrė tik prieš keturis mėnesius, jau galime džiaugtis jaunųjų žurnalistų pasiekimais. Mokiniai rašo ir dirba kaip tikri profesionalai. Jiems gerų žodžių negaili ir žinomi Lietuvos redaktoriai, žurnalistai. Džiugu, jog mokiniai renkasi žurnalistiką, domisi etika, įstatymais ir žino, kaip turi būti kuriama etiška žiniasklaida. To neretai trūksta ir suaugusiems kolegoms“, – kalbėjo žurnalistų klubo vadovė, viešųjų ryšių specialistė Karolina Marcinkevičiūtė.

Dailės ir fotografijos būreliams vadovaujantis dailės ir braižybos mokytojas metodininkas Saulius Petronis šventėje pristatė geriausius dailės ir fotografijos darbus, kurie šiemet pelnė ne vieną apdovanojimą miesto ir šalies konkursuose, susilaukė daug dėmesio parodose.

„Gimnazistai, kuriems meninė veikla tinka ir patinka, gali patobulinti savo gebėjimus būreliuose, dalyvauti pleneruose, parodose ir konkursuose, todėl visi yra mielai kviečiami prisidėti“, – kvietė žinomas pedagogas.

Renginyje gimnazijos talentams buvo išdalyti diplomai, padėkos raštai, susirinkusieji klausėsi KMUG choro, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Aušra Paliukaitienė.

„Smagu gauti diplomą, išgirsti pagyrimų iš mokytojų, gimnazijos vadovų, tačiau svarbiausia yra tai, kad šio renginio metu galima susipažinti su kitų gimnazijos studijų, būrelių veikla. Pasirinkus širdžiai mielą popamokinę veiklą galima pasiekti išties daug“, – po renginio įspūdžiais dalijosi būrelis moksleivių.

Muzikos garsais talentus pagerbė ir KMUG muzikos studijos auklėtiniai. Talentų šventėje netrūko džiugių akimirkų, muzikos ir šokių.

Parengė Greta Kopcikaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: