Pradinis / Mokslas ir švietimas / Tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kazanėje lietuvis pelnė bronzos medalį

Tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kazanėje lietuvis pelnė bronzos medalį

28-ojoje tarptautinėje informatikos olimpiadoje, kuri rugpjūčio 12–19 dienomis vyko Kazanėje (Rusija), Vilniaus licėjaus vienuoliktokas Jonas Pukšta pelnė bronzos medalį (mokytojas – Bronius Skūpas). J. Pukšta surinko 303 taškus iš 600 galimų.

Komandą lydėjo dr. Jūratė Skūpienė iš Vilniaus universiteto ir Vilniaus universiteto absolventas, dirbantis programinės įrangos inžinieriumi „Google“ Šveicarijoje, Artūras Lapinas. Kartu su komanda vyko ir Vilniaus universiteto profesorė Valentina Dagienė, šiemet olimpiados metu suorganizavusi jau dešimtąją tarptautinę konferenciją, skirtą informatikos mokymui ir informatikai gabių vaikų ugdymui.

Pasak komandos vadovės dr. J. Skūpienės, šiemet uždaviniai buvo nelengvi. Ir tendencija tokia, kad uždaviniai vis sunkėja. Jau ne pirmus metus olimpiados organizatoriai sudaro galimybę gyvai internetu stebėti visų dalyvių rezultatus.

Šių metų olimpiadoje dalyvavo 308 jaunieji informatikai iš 81 šalies. Absoliučiu olimpiados nugalėtoju tapo Ce Jin iš Kinijos, surinkęs 597 taškus.

Parengta pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top