Pradinis / Sportas / Tarptautinėse bėgimo varžybose Vilniuje varžėsi daugiau nei 7000 dalyvių

Tarptautinėse bėgimo varžybose Vilniuje varžėsi daugiau nei 7000 dalyvių

Trečią kartą į Vilnių grįžo tarptautinės bėgimo varžybos „Nike“ We run Vilnius / DNB Pusmaratonis“. Sekmadienį daugiau nei 7 tūkstančiai profesionalių sportininkų ir bėgimo entuziastų išsirikiavo Katedros aikštėje. Čia buvo duotas startas 5 km, 10 km ir pusės maratono distancijų varžyboms.

Tarp varžybų dalyvių buvo galima sutikti profesionalių sportininkų (Živilę Balčiūnaitę, Remaldą Kergytę), kitų žinomų žmonių (Editą Užaitę, Aistę Jasaitytę-Čeburiak, Dominyką Vaitiekūną ir kt.). Čia varžėsi daugiau nei 100 skirtingų įmonių komandų atstovų ir būrys neprofesionalų.

Pirmą kartą Vilniuje surengtame renginyje dalyvavo daugiau nei 2000 dalyvių, šiemet jų skaičius išaugo beveik keturis kartus.

Trečią kartą organizuotame tarptautiniame bėgimo renginyje iš vyrų greičiausiai distancijas įveikė Remigijus Kančys (21 km įveikė vos per 1 val. 12 min. 28 s.), Dovydas Stašys (10 km nubėgo per 34 min. 35 s.) ir Justinas Beržanskis (5 km įveikė per 15 min. 46 s.). Moterų grupėje greičiausios buvo Rasa Drazdauskaitė (21 km įveikė per 1 val. 18 min. 12 s.), Milda Vilčinskaitė (10 km nubėgo per 36 min. 20 s.) ir Loreta Kančytė (5 km įveikė per 19 min. 11 s.).

Tarptautiniai „Nike“ organizuojami bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose, juose dalyvauja beveik 400 tūkst. bėgimo entuziastų.