Pradinis / Kinas, muzika, TV / Tėvų jaunystės dainą „X Faktoriuje“ atliksiantis Danas: „Galbūt dėl šios dainos gimiau aš“

Tėvų jaunystės dainą „X Faktoriuje“ atliksiantis Danas: „Galbūt dėl šios dainos gimiau aš“

Jau šį vakarą – didžiausia popmuzikos šventė – „X Faktorius“. TV3 žiūrovų laukia stulbinantys pasirodymai – nuo šėlsmo iki stipriausių emocijų.

Iki didžiojo „X Faktoriaus“ superfinalo lieka labai nedaug, tad kova projekte bus dar aršesnė. Šeši dalyviai kovos dėl projekto žiūrovų balsų. Palaikyti savo favoritus gali kiekvienas. Mažiausiai žiūrovų balsų surinkę dalyviai stoja prieš teisėjų teismą. Jiems atlikus išlikimo dainas, teisėjai sprendžia, kuris dalyvis turi palikti šou, o kuris yra vertas keliauti toliau.

Šeštajame „X Faktoriaus“ finale skambės devintojo dešimtmečio dvasią spinduliuojantys hitai ir ryškiausios šių dienų dainos. Itin atsakingai pasirodymui ruošiasi Andriaus Mamontovo mokinys Danas Berlinskas. Vaikinas tiesioginės transliacijos metu atliks grupės „Modern Talking“  visiems puikiai pažįstamą hitą „You’re My Heart, You’re My Soul“.

Dano tėtis

Kai sužinojo, kad reikės atlikti šį kūrinį, Danas iš pradžių labai nustebo ir išsigando. Tačiau, pradėjęs vis daugiau klausytis paskirtos dainos, pajautė devintojo dešimtmečio emociją ir dvasią. „Vėliau ėmė atrodyti, lyg būčiau gimęs tais laikais“, – šypsosi vaikinas.

Danas paskambino mamai ir pranešė, kokią dainą šią savaitę jam paskyrė mokytojas. Dano mama pasakė, kad tai yra jos jaunystės laikų daina, sukelianti labai gerus prisiminimus. Būtent šios dainos ji klausydavosi su Dano tėčiu pirmųjų pasimatymų metu. „Tai pati svarbiausia jos jaunystės daina. Nes būtent su šia daina tėtis sužavėjo mamą ir pavergė jos širdį. Tikiuosi, pavyks rasti magnetolą, kurią tėtis nešiojosi po pažastimi. Gal net pavyks ją atsinešti ant scenos“, – pasakoja Danas.

„X Faktoriaus“ dalyvis sako, kad jei nežinotų dainos konteksto ir kokią svarbią reikšmę ji turi jo šeimai, ją dainuoti nebūtų taip įdomu. „Būtų labai sunku įsivaizduoti emociją. Išgirdęs šią istoriją, į sceną eisiu su visai kita nuotaika ir nusiteikimu. Norėsiu žmonėms priminti apie mamos jaunystę. Pagalvojau, kad galbūt dėl šios dainos gimiau ir aš. Ji padėjo susipažinti, o po pažinties gimiau aš“, – juokiasi vaikinas, kurio panašumas su tėčiu tiesiog stulbinantis.

Vido Černiausko ir asmeninio archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: