Pradinis / Renginiai, pramogos / Tituluota gražuolė A. Paškauskaitė-Majauskienė skatins vaikus ir per šventes rinktis sveiką maistą

Tituluota gražuolė A. Paškauskaitė-Majauskienė skatins vaikus ir per šventes rinktis sveiką maistą

Žinomos šokėjos, konkurso „Mis laikinoji sostinė 99“ nugalėtojos Aušros Paškauskaitės-Majauskienės inicijuotas projektas „Rožinė kepyklėlė“, įgyvendinamas Kaune, Savanorių prospekte esančiame „Vaikų mieste“, sulaukė ne tik mažųjų, bet ir suaugusiųjų miestiečių dėmesio. Pasveikinti prasmingos idėjos, skatinsiančios vaikus kuo dažniau rinktis ne greitąjį, o sveiką maistą, užkandžius bei gėrimus, autorės atėjo Lietuvos sportinių šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Inga Petrikaitė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, dizainerė Eva Mankus su sūneliu Majumi, dainininkė Neringa Šiaudikytė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, buvusi sportinių šokių šokėja, „Eurovizijos“ šokių konkurso dalyvė, šokių trenerė Gabrielė Valiukaitė. Beje, ją į renginį palydėjo itin gausi kompanija: dukrelės Sesilija ir Korina, dešimtmetė Perla bei draugų atžalos – septynmetė Ruslana ir šešiametis Aronas.

„Praleisti vakarą su tokiu būriu vaikų man – vienas malonumas! Rūpintis galiu ne tik savais“, – sakė dviejų dukterų mama G. Valiukaitė, kol kas apie dar didesnį būrį savųjų mažylių negalvojanti. Kalbėdama apie vyresnėlę Sesiliją ji sakė, kad dukrelė – tikra svajotoja, mėgstanti žaisti su driežiukais ar kitais žaisliniais gyvūnėliais. O dar tik keletą žodžių mokanti Korina vertina lėles ir yra labai užsispyrusi. G. Valiukaitė įsitikinusi, kad vaikams saugi, teminė žaidimų aplinka labai svarbi.

„Manau, ne ką mažiau yra svarbūs ir užkandžiai bei gėrimai, kuriais jie vaišinasi švęsdami gimtadienius ar tiesiog tėvelių atvesti smagiai praleisti laiko. Iki šiol gyvuoja tradicija mažyliams užsakyti picų. Bet mes tam pasiūlysime patogią alternatyvą!“ – patikino A. Paškauskaitė-Majauskienė.

Tituluota gražuolė pasakojo, kad šį sumanymą įgyvendinti itin tiko šeimos pramogų ir kūrybos komplekse „Vaikystės miestas“. Tai, pasak jos, turbūt bene vienintelė vieta, kur vaikų laisvalaikiui skirtos erdvės suskirstytos temomis ir ypatingas dėmesys skiriamas žaislų kokybei.

„Per gimtadienius vaikai gali valgyti ir sriubą! Tik jiems ją reikia įdomiai pateikti“, – įsitikinusi iniciatyvos autorė.

Pristatymo vakarui sriubą išvirė Nomeda Marčėnaitė. Pasaką apie kiškius pasekė knygų vaikams autorė Juventa Mudėnienė. Linksmą šokį sušoko Deimantės Ūsienės mados teatro auklėtinės. Jos kartu su būriu kitų vaikų pademonstravo ir mažiesiems skirtų drabužių kolekciją.

„Turiu daugybę idėjų, kurias noriu įgyvendinti. Ir įrodyti, kad vaikai taip pat gali nustebinti tėvus per šventes pasirinkdami ne tai, prie ko yra įpratę, o tai – kas ir sveika, ir gardu!“ – patikino tituluota gražuolė. Ji pridūrė, kad jos sumanymas susijęs ne tik su maistu, bet ir su anksčiau niekur nevykdytomis edukacinėmis programomis.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: