Pradinis / Grožis ir mada / Tituluotos sportininkės išradingai pristatė Rasos Rožinskienės kurtas vienetines kuprines

Tituluotos sportininkės išradingai pristatė Rasos Rožinskienės kurtas vienetines kuprines

Olimpinė prizininkė Austra Skujytė, Lietuvos čempionė 60 ir 100 metrų bėgimo rungtyse Karolina Deliautaitė, Lietuvos čempionė, sprinterė Eva Misiūnaitė, tituluota penkiakovininkė Evelina Auželytė ir žinoma balerina Sandra Drodvilaitė tapo pirmosios Rasos Rožinskienės kurtų vienetinių, odinių kuprinių kolekcijos „Sporto mandalos“ pristatymo modeliais.

Tai, ką pastarąjį pusmetį kūrė, tobulino ir savo darbų gerbėjoms pateikė dizainerė, sportininkės demonstravo itin neįprastoje mados renginiams vietoje – LSU Lengvosios atletikos manieže Kaune.

„Abi mano dukros Beatričė ir Dorotėja – sportininkės, todėl treniruotės ir varžybos mano gyvenime užima ne mažesnę dalį nei kūryba“, – patikino R. Rožinskienė.

Matydama maniežuose, ledo arenose, sporto salėse plušančių sportininkų kasdienybę, aplaistytą kruvinu prakaitu, pakaustytą geležine valia, įrėmintą griežta disciplina, ji nutarė dalį savo naujausių darbų dedikuoti būtent jiems.

„Stebėdama sportininkus mintimis juos susiejau su savo kuprinių puošmenomis – segėmis-mandalomis. Sporto erdvė, kurioje gyvena sportininkas, – tai tas centrinis karoliukas, aplink kurį kiekvienos „mezga“ savo gyvenimo mandalą. Rytas, vakaras, kasdiena, savaitgalis, vaiko gimimas, draugės vestuvės, trenerio laidotuvės – viskas verda tame pačiame katile kodiniu pavadinimu „sportas“, – įsitikinusi R. Rožinskienė.

Ji iš anksto pasirūpino, kad LSU Lengvosios atletikos maniežas vienam vakarui būtų pripildytas muzikos, šviesų ir įprastai aukštakulnius nešiojančių, bet tąkart juos į patogius laisvalaikio batelius iškeitusių damų.

Modeliais tapusio tituluotų sportininkių penketuko makiažu pasirūpino dvi meistrės – Sandra Žukauskienė ir Gintė Ramutytė.

„Susišukuoti nusprendėme pačios, nes žinojome, kad nei podiumo, nei ramaus pasivaikščiojimo juo nebus. Nusprendėme kuprines pristatyti taip, kaip esame įpratusios, – sportuodamos!“ – su šypsenomis sakė ne tik sportinius, bet ir teatrališkus savo sugebėjimus tą vakarą pademonstravusios lengvaatletės.

Jos į Lengvosios atletikos maniežą įžengė skambant Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos kolektyvo „L. do“ atliekamai dainai.

Modeliais tapusios sportininkės vilkėjo įprastą varžyboms aprangą ir nešėsi „RasaRoze“ anksčiau niekur nepristatytas kuprines. Pagrindinius vakaro aksesuarus jos pakeitė net kelis kartus – bėgdamos, šokdamos į tolį, užlipdamos atsiimti apdovanojimų ant nugalėtojų pakylos.

Į kuprinių pristatymą buvo įtraukta ir publika. Susirinkusieji vaišinti ne putojančiu gėrimu, o sportininkų „šampanu“ – lietuvišku FEN maisto papildu aktyviai gyvenantiems žmonėms.

„Paimkite gertuvėles, atidarykite ir įpilkite į jas pieno, išsirinkite patinkančio skonio papildą, turinį sandariai užsukite ir gerai išplakite!“ – instrukcijas svečiams pateikė vakaro vedėjas Gintaras Vidmantas.

Po pristatymo pakalbinta A. Skujytė neslėpė – sportininkėms tapti modeliais tenka retai, o jų kasdieninės palydovės yra ne elegantiškos rankinės, o treniruotėms reikiamiems daiktams susidėti skirtos kuprinės.

„Namuose turiu ir daugybę rankinių, ir ne vieną delninę. Juk, išeinant į miestą, svečius ar renginį reikia kažkur susidėti būtiniausius daiktus, o sportinė kuprinė tam ne itin tinkama“, – sakė olimpinė medalininkė.

Jos įsitikinimu, R. Rožinskienės kurtos kuprinės labiau derės išeigai nei sportiniams bateliams susidėti. Originalūs, vienas nuo kito detalėmis besiskiriantys odos darbai yra dekoruoti skirtingais paveikslais iš natūralių akmenų bei puošti čekiško stiklo segėmis.

Naurimo Zavecko ir Loretos Kondratės nuotraukos

Komentaras

  1. Gyvenimo tempas vis greitėja, todėl dažnai tenka su savimi nešiotis „pusę gyvenimo“. Stilingos ir tikrai talpios kuprinės leidžia tampytis visą reikiamą amuniciją. Be kita ko jos nesunkiai derinamos su įvairios stilistikos drabužiais.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: