Pradinis / Šeima ir sveikata / TOP 5 buitinės technikos prietaisai, palengvinantys kasdienį gyvenimą

TOP 5 buitinės technikos prietaisai, palengvinantys kasdienį gyvenimą

Kiekvienuose namuose yra bent pora buitinės technikos prietaisų, kurie nepakeičiami kasdienėje ruošoje. Mūsų tėvų ir senelių laikais daugelis drabužius skalbdavo rankomis, maistą gamindavo ant krosnies, o prausdavosi pirtyje. Šiais laikais galime mėgautis patogiu gyvenimu ir tam didelę įtaką padarė moderni buitinė technika.

Mes ne tik turime paprastas skalbimo mašinas, bet ir galime bevieliu ryšiu susieti prietaisą su mobiliuoju telefonu ir naudotis skalbykle per atstumą, ką jau kalbėti apie išmaniuosius šaldytuvus ir savaime išsivalančias virykles. Tačiau tai tik maža dalis prietaisų, naudojamų kasdieniame gyvenime. Šiame straipsnyje pateikiame penkis buitinės technikos įrenginius, be kurių neįsivaizduojame gyvenimo.

TOP 5 buitinės technikos prietaisai

Džiovyklė

Turbūt ne vienas drabužius vis dar džiauna balkone arba ant išlankstomos džiovyklės. Atėjo laikas pamiršti senus būdus, nes šiuolaikinės elektrinės džiovyklės drabužius gali išdžiovinti ir paruošti nešiojimui vos per keliolika minučių.

Išmanusis šaldytuvas

Galbūt apie juos girdėjote tik moksliniuose filmuose, bet išmanieji šaldytuvai vis dažniau atsiranda šiuolaikiškose virtuvėse. Integruotas ekranas rodo šaldytuvo vidų, todėl nebereikia nuolatos atidarinėti durelių. Be to, tokio tipo prietaisai idealiai išlaiko produktų šviežumą dar ilgiau.

Indukcinės kaitlentės

Taupus ir saugus pasirinkimas mėgstantiems gaminti maistą. Kaitinimo zonos veikia tik susilietus su puodu ar keptuve, o prietaisas akimirksniu pritaiko temperatūrą, tik pakeitus nustatymus.

Savaime išsivalančios orkaitės

Jokių prikepusių maisto likučių ar neįveikiamų riebalų dėmių – savaime išsivalančios orkaitės apsuks jūsų maisto ruošimo procesą 180 laipsnių. Garų ir drėkinimo technologijos neleidžia maistui pridžiūti, tad jis lengvai pašalinamas vienu drėgnos šluostės mostu.

Garų rinktuvai

Pamirškite garsius ir valandų valandas ūžiančius garų rinktuvus. Modernūs gartraukiai be jokio garso pašalina susikaupusius kvapus ir akimirksniu atgaivina patalpos orą.

Buitinė technika internetu – senukai.lt parduotuvėse

Ieškote šiuolaikiškos buitinės technikos, kuri palengvintų kasdienę namų ruošą? Ilgai dairytis neteks, nes parduotuvėje Senukai rasite viską, ko trokšta širdis! Parduotuvėje didelis prietaisų pasirinkimas – nuo modernių drabužių džiovyklių iki savaime išsivalančių orkaičių. Rinkitės „Senukus“ ir atsinaujinkite namus!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: