Pradinis / Grožis ir mada / Trys madingi aprangos deriniai miesto merginai

Trys madingi aprangos deriniai miesto merginai

Nors ne už kalnų rugpjūtis, daugelis Lietuvoje dėl vėsaus pastarųjų mėnesių oro nespėjo pajusti tikros vasaros. Kad ir kaip būtų galia, oro neužsakysi, tačiau nuotaiką pasikelti galima pagyvinus savo įvaizdį. Kaip tai padaryti, patarė gerai žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, pristačiusi tris ryškius miesto merginai skirtus aprangos derinius.

Dailiosios lyties atstovėms siūlai tris aprangos variantus. Ar galėtum juos apibūdinti?

Vasara mūsų šalyje ne tokia, kokios daugelis tikėjosi, todėl rekomenduoju žaisti su spalvomis ir raštais, kad ją prisišauktume. Šie deriniai būtent tokie. Kiekvienas jų skirtas dėvėti mieste ir yra universalus, nes atrodo vis kitaip, pritaikius skirtingas detales, papuošalus, avalynę.

Pavyzdžiui, pirmasis derinys puikiai tiks ir darbe, ir jaukiam pasibuvimui su draugėmis vakare, prieš tai pasikeičiant batelius ar priderinant papildomą aksesuarą. Antrasis įvaizdis – drąsesnis, labiau išsiskiriantis, tačiau prie jo taip pat dera tiek sportiniai bateliai, tiek aukštakulniai. Trečiajame dominuoja oda, aptemtos kelnės, todėl  atrodo  seksualiausiai, bet kartu ir elegantiškai.

Daugelis teigia, kad šią vasarą dominuoja sidabrinė spalva. Ar Tu ją taip pat išskirtum kaip madingiausią?

Sidabrinė – viena iš tų spalvų, kuri visą laiką išlieka populiari. Galbūt kartais ji aprangoje būna kaip akcentas, detalė, užbaigianti įvaizdį, o kartais – kaip pagrindinė įvaizdžio dalis. Sidabrinę pati atradau turbūt prieš metus. Jos vis daugiau mano aprangoje: nuo sidabrinių kojinių iki sidabrinio odinio švarkelio, sijono ar basučių. Tai tikrai viena iš mano mėgstamiausių spalvų.

Sidabrinę nesunku derinti ir prie kitų spalvų. Ji puikiai tinka su klasikinėmis juoda ir balta. Jei sidabrinės yra detalės, jos tiks tiek prie tamsiai mėlynos, tiek prie raudonos. Dėvėdama visus tris derinius, visur nešiojausi sidabrinės spalvos telefoną ir jis spalviškai visur puikiai tiko.

Fotografavaisi su sidabrinės spalvos telefonu. Ar telefoną galima pavadinti aksesuaru?

Žinoma, galima. Aš ir gyvenime, ir drabužiuose ieškau mažų akcentų, nes tokie dalykai sukuria bendrą įvaizdį. Svarbu atrasti sau patinkančias detales. Tai gali būti ir mėgstamos spalvos ar kažkaip kitaip išsiskiriantis telefonas. Be to, šiandien yra daugybė dėkliukų, kuriuos galima keisti, priklausomai nuo nuotaikos, aprangos ar mados tendencijų, todėl išmanųjį tikrai nesunku paversti įvaizdžio detale.

Ką tokio dar reikėtų suspėti įsigyti norinčioms pajusti vasarą?

Ką nors spalvoto, ryškaus. Taip pat išbandyti įvarius raštus, gėlėtus, dryžuotus audinius arba ieškoti detalių, pvz., kutų. Jei labiausiai vis tiek patinka juoda ir balta, tuomet rekomenduoju priderinti ryškesnius akcentus – akinius nuo saulės, skrybėles ar skareles, kurias dabar madinga rištis tiek ant kaklo, tiek ant galvos. Ir, žinoma, šią vasarą karaliauja džinsas – švarkeliai, sijonai ir pan.

Kaip apskritai vertini lietuvių aprangą. Ar atrodome stilingai?  

Pastebėjau, kad lietuviai darosi šiek tiek drąsesni. Anksčiau bijodavo eksperimentuoti su savo stiliumi, o dabar tikrai daugiau rizikuoja, ir tai matyti išėjus į gatvę. Aš visada sakau, kad geriau daug kartų klysti negu visai nebandyti ir plaukti su minia. Kai kurie įsitikinę, kad jiems tinka vienas siluetas, viena spalva ir kažkodėl bijo ko nors naujo. O aš sakau, kad reikia bandyti. Reikia atrasti savo stilių, įvaizdį, kuris išreiškia asmenybę.

 

Komentaras

  1. Kaip ir minėjote, nesvarbu kokia spalva dominuoja šį sezoną, svarbiausia kaip tu pateiksi vieną ar kitą spalvą. Viskas realiai priklauso nuo žmogaus ir jo kūrybinės fantazijos. Šaunus straipsnis.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: