Pradinis / Kinas, muzika, TV / Tvirtos šeimos receptas pagal Ž. Žvagulį ir I. Starošaitę

Tvirtos šeimos receptas pagal Ž. Žvagulį ir I. Starošaitę

Veiklūs, charizmatiški, talentingi ir užvedantys – tokie visiems gerai žinomi dainininkai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis yra po vieną, tačiau kartu tiek gyvenime, tiek scenoje jie dar didesnė jėga. Tuo jau seniai įsitikino dainininkų gerbėjai, kuriuos žavi ne tik poros muzika, bet ir gražūs santykiai – žinomi artistai kartu jau 20 metų. Gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ Irena ir Žilvinas atvirai ir nuoširdžiai papasakojo apie jųdviejų pažintį, karjerą ir svarbiausią dalyką jų gyvenime – šeimą bei brandžią ir išbandymų patikrintą meilę vienas kitam.

Nors daugelis I. Starošaitę ir Ž. Žvagulį mato nuolat besišypsančius ir laimingus, laidoje „Raudonas kilimas“ sutuoktiniai buvo atviri – jų santuokoje būta išties rimtų išbandymų. Atvėrę namų duris Irena ir Žilvinas papasakojo apie šeimą ištikusias krizes, bendrus darbus ir visus sunkumus įveikiančią meilę.

Dainininkai pasakojo, kad laiku scenoje juodu nuoširdžiai mėgaujasi ir kitokios kasdienybės neįsivaizduoja, džiaugiasi ištikimais gerbėjais. Būtent muzika ir bendri darbai prieš 25 metus ir suvedė žinomą porą.

„Ieškojau „šviežienos“ – aš įpratęs pats „išsukti“ žmogų ir pakelti į viršų. Tiesiog radome tokį žmogų, kuris truputį juda, neblogai atrodo – ją ir pasiėmėme“, – apie savo ir žmonos muzikinio kelio pradžią su šypsena pasakoja Ž. Žvagulis.

Sutuoktiniai pasakojo ne tik apie muzikinį kelią ir lemtingą pažintį, bet ir apie jausmus vienas kitam, didelę šeimą. Estrados žvaigždės skaičiuoja jau 20 bendrų metų, o per tą laiką jųdviejų meilė subrendo ir šiandien pora tvirtina, kad yra ne tik scenos partneriai, mylimieji, bet ir patys geriausi draugai.

„Irena yra geras žmogus. Su ja gali šnekėti viską, visą teisybę, man palengvėja. Visų pirma, mes esame draugai, tai gyvenime yra svarbiausia“, – gražių žodžių mylimajai negaili Ž. Žvagulis.

Nors jųdviejų meilė ir tarpusavio pagarba – akivaizdi, dainininkai tikina, kad saldžiais žodžiais vienas kitą apdovanoja retai, svarbiau jausmus parodyti darbais. Pora atskleidžia, kad, kaip ir kiekvienoje šeimoje, ginčų išvengti nepavyksta, tačiau abu išmoko juos greitai išspręsti. „Bandau per jo „sprogimą“ dar kažkaip nuraminti, bet jei matau, kad nėra prasmės, tai tuomet prasideda tylusis karas“, – pasakoja Irena.

„Darbas kartu turi pliusų: jeigu ir susipykstam, pradedame dainuoti ir susitaikome. Pradedi dainuoti ir supranti, kad visgi aš tave myliu“, – juokiasi žinoma moteris.

Žiūrovų ir klausytojų numylėtiniai kalbėjo ir apie tėvystę, sūnus ir tapimą seneliais. I. Starošaitė pasakojo, kad būtent gimusi Žilvino sūnaus Ąžuolo dukra ją suvedė su buvusia vyro žmona Regvita – moterys tapo itin artimos.

„Gyvenau ir gyvenu su protingomis damomis, nebendravome tik dėl manęs ir mano vyriško bailumo“, – laidoje atviravo Ž. Žvagulis.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: