Pradinis / Aktualijos / „Už sveikus vaikus“: Lietuvos kūrėjai kviečiami vienytis dėl kilnaus tikslo

„Už sveikus vaikus“: Lietuvos kūrėjai kviečiami vienytis dėl kilnaus tikslo

Portalas ir žurnalas „Lietuvė“ kviečia Lietuvos kūrėjus ir visus savo skaitytojus jungtis prie prasmingos ir labai reikalingos iniciatyvos „Už sveikus vaikus“, kurios tikslas – padėti su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams ir jų tėveliams, besistengiantiems neprarasti vilties.  

Vienų iš akcijos „Už sveikus vaikus“ organizatorių portalo „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“ kvietimas padėti mažiesiems ligoniukams:  

Šį tekstą rašyti jautru ir pernelyg sunku. Kai prabylama apie rimtomis, onkologinėmis ligomis sergančius mažuosius, norisi lyg greičiau praskrieti tą įrašą ir nusipurtyti tą mintį nuo savęs. Gerai, kad ne man. Tik ne man…

O įsivaizduokite, kad su ta mintimi, su tuo greitai „praskrolintu“ įrašu, perjungta laida Jūs taip pat greitai palikote neviltyje mamos tikėjimą, kad jos vaikas bus tarp to nedidelio procento pasveikusiųjų. Jūs pasmerkėte juos likti vienus kovoje su likimu.

Ir žinote! Tai nesąžininga! Kai daugybė laimingųjų dėlioja vis naują rūbų derinį 3 mėn. kūdikiui arba vis gražesnę kompoziciją su šimtais tobulų detalių vienai nuotraukai socialiniams tinklams, kai kas vakarą šveičiame krūvas maisto į šiukšlinę, nes ryt norėsis kažko kito, kai nusiperkame dar vienus batus, kurie dulkės ir lauks vieno ypatingo vakarėlio, kažkur tarp ligoninės sienų tyliai verkia mama. Ir ne, jai tikrai netrūksta nei garsios firmos rankinės, nei atostogų Tailande, nei tobulo dekoro nuotraukoms. Jai plyšta širdis, nes galbūt šiandien pritrūko vos kelių eurų, kad jos vaikas gautų vaistą nuo pykinimo chemoterapijos metu, kad jos vaikui būtų kompensuotos kitos reikiamos medicininės priemonės. Ji kas dieną irgi gaudo telefonu akimirkas, nes niekada nežino, kuri jų gali būti paskutinė.

Vasario 15-oji pasaulyje minima kaip vėžiu sergančių vaikų diena. Ta proga „Ginger power Blog“ tinklaraščio įkūrėja pakvietė mus jungtis prie iniciatyvos, kurios tikslas – surengti aukcioną, kuriame visos surinktos lėšos bus paaukotos tikslingai ir nuosekliai veikiančiam labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ bei pagelbės ligos paliestoms šeimoms.

Taigi, kviečiame visus Lietuvos autorius, menininkus, prekių ženklų kūrėjus paaukoti savo gaminamų gaminių šiai iniciatyvai. Kiekvienas dalyvis galės pasirinkti, kur norėtų, kad jų prekės būtų parduodamos – aukciono metu „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“ socialiniuose tinkluose (vasario 5–15 d.) ar vasario 16 d. Šeimos gerovės centre vykstančio renginio metu. Visos surinktos lėšos bus pervedamos tiesiogiai fondui, tad nepatirsime jokių papildomų išlaidų. Daiktai nebūtinai vaikiški – gali būti bet kas moterims, vyrams, vaikams, namams ir netgi paslaugų kuponai.

Jeigu norite paaukoti savo gaminių aukcionui, rašykite akcijos organizatoriams feisbuke „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“.

Nauji metai – nauji darbai! Pradėkime nuo pačių gražiausių – padovanokime gyvenimą!

Skaitytojai savo paramą gali skirti jiems patogia forma: http://www.rugute.lt/parama.html

Ačiū už Jūsų gerumą!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: