Pradinis / Renginiai, pramogos / Vaidas Leliuga JAV išgirdo Lietuvos himną: „Man atvipo žandikaulis“

Vaidas Leliuga JAV išgirdo Lietuvos himną: „Man atvipo žandikaulis“

Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga išvyko į svajonių kelionę – į Jungtines Amerikos Valstijas. Jis pripažįsta turėjęs daug lūkesčių, tačiau juos Amerika kol kas visiškai pateisina. Be to, Vaidą nustebino netikėtai gatvės muzikanto sugrotas Lietuvos himnas.

„Ši kelionė buvo labai laukta ir daug svajota. Galvoje sukrauta daug lūkesčių, todėl kartu buvo ir baisu, kad tik nenusivilčiau ten nuvažiavęs. Magiškas miestas tas Niujorkas – pasakiau sau po dviejų dienų. Nes tik tada pradėjau suprasti, kur esu, kad iš tiesų vaikštau po didžiausią filmavimo aikštelę pasaulyje. Kiekvienas kampas atrodo kažkur matytas“, – pasakoja šiuo metu vis dar po Valstijas keliaujantis Vaidas.

Vaikinas sako, kad yra sužavėtas amerikiečių bendravimo ir tikisi, kad jo kojos atlaikys nemenkus šios kelionės iššūkius. „Niujorkiečių bendravimas pranoko visus mano lūkesčius. Tokių savimi pasitikinčių, iš savęs besijuokiančių žmonių sunku būti kur nors kitur rasti, o dar jie labai mandagūs! Nors dar praėjo tik 5 dienos nuo atostogų pradžios – mano žingsniamatis telefone jau skaičiuoja beveik 70 km pėsčiomis. Atrodo, labai daug, bet tai tik pradžia. Toks keliavimo būdas man patinka. Juk norisi pamatyti ir aplankyti ne tik tas vietas, kurias filmuose ar lankstinukuose visi mato, norisi atrasti ir kažką savo“, – pasakoja Vaidas.

Panašu, kad šį bei tą savo ir ypatingo Vaidui jau pavyko rasti. „Kembridže (Masačusetso valstijoje) yra geriausias pasaulyje – Harvardo – universitetas, kuriame mokosi mano pažįstamas Linas Kojala. Su juo susitikome, jis aprodė universiteto teritorijas ir vėliau ėjome papietauti. Staiga gatvėje į mūsų pokalbį įsiterpia tamsaus gymio vyrukas su saksofonu ir išgirdęs mus kalbančius klausia, kokia kalba mes kalbame. Atsakome, kad lietuviškai, ir jau einame tolyn, kai staiga jis pradeda groti Lietuvos himną! Mums žandikauliai iki žemės nukrito, susižvalgėm ir kelias sekundes net nejudėjom iš vietos. Aišku, tai buvo labai geras būdas iš mūsų piniginių iškrapštyti šiek tiek dolerių. Paklausėme jo, kaip čia yra. O jis atsakė, kad visada, kai sutinka žmogų iš kitos šalies, paklausia, iš kur jis, o grįžęs namo stengiasi išmokti tos šalies himną ar kokią kitą dainą. Paskui jis dar paklausė, ar gerai atsimena, jog hello lietuviškai yra labas!

Vaizdo įrašas: https://www.facebook.com/vaidasle/videos/1637343052979870/

Asmeninio archyvo nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top